WordPress update: 2.1.1

 

Zaktualizowałem właśnie system webloga do najnowszej wersji 2.1.1, która pojawiła się dwa dni temu. Mając w pamięci złe doświadczenia z Ellką, tym razem zaopatrzyłem się w kopię bazy danych i plików systemu no i poczekałem te dwa dni, aż inni się przesiądą – tym razem nie będę się wychylał jak głupi, a potem przez pół nocy poprawiał kategorie i strony. Na chwilę obecną wszystko wydaje się działać…

Panel działa znów tak jak powinien, zaktualizowałem plugin Category Tagging. Wszystkie strony statyczne zostały na swoim miejscu, kategorie wpisów również nie zostały pozmieniane. Chociaż jakimś cudem zmienił się ID kategorii linków (obecnie: blogroll). Na szczęście wszystkie linki, których na razie używam, znajdują sie w jednej kategorii, więc zmiana ID w jednym miejscu w szablonie zażegnała problem.

Mam nadzieję, że to już koniec problemów z WordPressem…

Wpis opublikowany 23 lutego 2007
Tagi: , , , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "WordPress update: 2.1.1" (dodaj swój »)

 1. Aż do 2.2 :D

  OdpowiedzŁukasz Horodecki, piątek, 23 lut 2007 #

 2. Oczywiście pod warunkiem, że przestaną kombinować z linią 2.1.x ;)

  OdpowiedzTomasz Topa, piątek, 23 lut 2007 #

 3. Na liście betatestów już coś „smolą” o 2.2, więc myślę, że zostawią ją w spokoju. : )

  OdpowiedzOSKAr, piątek, 23 lut 2007 #

 4. Mi nie ruszył panel administratora wywalał się przy obowiązkowym upgrade.php. Dopiero ręczna zmiana w bazie id o 1 dla informacji o wersji bazy pomogła…

  Odpowiedzmkr, piątek, 23 lut 2007 #

 5. Ja się czuję jakbym miałą wielkie zaległości…bo wciąż mam 2.0.7 :>
  Chyba bede musiala niedlugo uzupelnic te zaleglosci..:>

  OdpowiedzLanooz, piątek, 23 lut 2007 #

 6. A ja jadę na Elli zupełnie bezproblemowo i na razie nie chce mi się z kolei znowu robić upgrade’a do 2.1.1. Może dotrwam do 2.2? :)

  OdpowiedzMafaldinha, niedziela, 25 lut 2007 #

 7. A ja tam od razuu przesiadlem sie na 2.1, nie zauwazylem zadnych problemow. Tylko 2 wskazowki (zreszta jak zawsze): -mysqldump; tar czf bakup.tar.gz :-) Wtedy mozna ryzykowac :)

  OdpowiedzMarcin, wtorek, 6 mar 2007 #


Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

klakier: Na play są lepsze oferty internetu za 9 zł.można aktywować 500mgb.na 30dni więcej »

Dawid: Da się wymienić baterie problem tylko w tym, że trzeba rozebrać nie tylko spód ale tez górę, ponieważ bateria jest... więcej »

serwis anten Gorzow: Bije z tego bloga naturalnoscia i szczeroscia. Ciesza mnie takie posty, zgadzam sie z kazdym zdaniem. więcej »