Windows Vista Beta1 demo

 

Vortal DobreProgramy.pl opublikował kolejną ze swoich prezentacji – tym razem poświęconą systemowi Windows Vista.

Prezentacja Docenta mnie raczej niczym nie zachwyciła. Gościu, który posiada certyfikaty Microsoftu, zachwala ten system tak jakby to był 8 cud świata. A zasadniczo nie wnosi nic nowego… Jako „gwódź programu” traktuje badzIEw w wersji 7, który ja już zjechałem ;).

No nic – ja planuję w najbliższym czasie wdrożyć się w Linuksa i zmienić licencję na Windows XP. Ale pewnie i tak będzie trzeba się kiedyś poświęcić i instalnąć Viste, żeby wiedzieć jak serwisować kompy…

Wpis opublikowany 2 października 2005
Tagi: , , , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Windows Vista Beta1 demo"

 1. Taa… super innowacyjna wyszukiwarka, bo pozwala szukac wg daty utworzenia pliku… ACDSee ma ta funkcje od wersji 5.0 (czyli juz kilka lat), Total Commander ma ta funkcje od kiedy tylko pamietam.

  No i ten gwóźdź systemu – IE7 – ehh… tylko jedno mi przychodzi do głowy – IE7 moze i jest gwozdziem w Vista – ale takim przyslowiowym, ostatnim gwozdziem do trumny!

  Autor komentarza, niedziela, 2 paź 2005 #

 2. Zobaczymy jak sie bedzie na nim pracować…. Ale jak dla mnie jes to tylko ulepszona wersja xp…Bardzo zadziwiło mnie to że ten sys. opiera sie na kde. Po co wystawiać wersje beta????

  Autor komentarza, wtorek, 14 lis 2006 #

 3. „No nic – ja planuję w najbliższym czasie wdrożyć się w Linuksa ”

  No to gratuluję, bo nie będziesz miał dostępu do poważnych programów. Tylko marne „substytuty” jak dziadowski Gimp czy bożyszcze domorosłych grafików 3D – Blender. Linux to ciekawostka dla amatorów, jest i zawsze będzie marginesem. Taka prawda. Zawsze bawi mnie takie radykalne podejście Linoxowców, którzy pozbawiając się Windowsa spychają się sami na ubocze. Dla mnie jest to zabawne :D

  Autor komentarza, poniedziałek, 9 kw. 2007 #

 4. @Mietek: Nie nazwałbym Linuksa „ciekawostką dla amatorów”. Można by powiedzieć, że głównym targetem tego systemu nie są po prostu użytkownicy domowi.

  Autor komentarza, poniedziałek, 9 kw. 2007 #

 5. Mietek, skup się lepiej na poprawnym trafianiu w klawisze, bo gdyby nie Linux i jemu podobne systemy, to byś nie wiedział co to Internet, WWW, FTP, E-mail… Dosyć poważne mamy tu programy, bo na nich opiera się w przeważającej mierze kontrukcja światowej sieci. A poza tym – skoro Linux jest dla amatorów, to dla kogo jest prostszy i wymagający mniej myślenia w konfiguracji i działaniu Windows?

  Autor komentarza, środa, 7 lis 2007 #

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 1000 sklepów