WiFi Analyzer (Android)

 

wifi-analyzer

Jedna z tych małych, ale czasem przydatnych aplikacji, zwłaszcza dla mieszkańców blokowisk. WiFi Analyzer pokazuje na wykresie kanały na których nadają sieci WiFi znajdujące się w pobliżu. Odpalam programik i widzę, że np. pół bloku uwzięło się na kanał 11, mogę więc przełączyć router na mniej zaludnione kanały.

Link do marketu:

wifi-analyzer-qrcode

» Zobacz dodatkowe ilustracje do wpisu «

 

Wpis opublikowany 14 grudnia 2009
Tagi: , , , , ,
Kategorie: android, internet, miniblog, software

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "WiFi Analyzer (Android)"

  1. fajna sprawa,
    znasz może o podobnej funkcjonalności na PC/lapka?
    Tzn ogólnie związanego z obsługą wifi na kompie i będącego za razem bardziej rozbudowanego niż systemowa(w7) obsługa sieci

    reg, poniedziałek, 14 Gru 2009 #

  2. Z podobnego podwórka polecam Wardrive http://www.androlib.com/android.application.ki-wardrive-qDpn.aspx jest bajecznie prosty w obsłudze (wręcz bezobsługowy). Eksportuje do bazy online oraz plików *.kml (widowiskowo można efekty łowienia przejrzeć w Google Earth)

    SuperMarker, wtorek, 15 Gru 2009 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
3000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów