WELL – Szkoła języka angielskiego

 

Artykuł sponsorowany ;-)

A tak na serio – chciałbym zaprezentować Szkołę Języka Angielskiego dla dzieci i młodzieży – WELL, ponieważ sam tam siedziałem ładne 11 lat. Najpierw podstawowe „My name is Tomek”, później pierwsze gramatyki, jakimś cudem dotarłem do intermediate, chwila moment i zdałem całkiem nieźle FCE. Kolejne 2 latka nauki u szefowej tego biura, p. Agnieszki Przyklęk, przystępujemy do CAE i mamy ocenę „B”. A Taki CAE np. gwarantuje maksymalną ilość punktów podczas rekrutacji na m.in. Akademię Morską :)

Świetnie uczą dzieciaki – małe grupy (średnio 5-6 osób), dobrze dobrane podręczniki i dużo fajnej zabawy :) Pamiętam te gry w angielskie Scrabble na niektórych zajęciach… Dla kolejnych grup wiekowych to samo, tylko wymagania idą w górę. A zajęcia z szefową to już zupełnie inna mańka – odpytki ze słówek co lekcję (kto mnie kiedykolwiek widział w poniedziałki z zeszycikiem do słówek, ten wie o co chodzi), wielgachne testy itp.

Zajęcia odbywają się w Gdańsku (Przymorze i Zaspa) i w Kowalach, dwa razy w tygodniu po 45 minut.

Zapisy już od 29 sierpnia!. Spieszcie się!

Wpis opublikowany 16 września 2005
Tagi: , , , , , , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "WELL – Szkoła języka angielskiego"

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
3000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów