Ty zadecyduj jak będzie wyglądała nawigacja w WordPress 2.7

 

Menu w WordPress 2.7

Premiera WordPress 2.7 jest zapowiadana na listopad tego roku. Wiadomo już, że po raz kolejny zmieni się układ w panelu administracyjnym. Tym razem użytkownicy tej platformy mają pewien wpływ na to, jak będzie nowy panel wyglądał. Niewielki, ale zawsze…

Na oficjalnym blogu WordPress pojawił się przed chwilą link do ankiety w której możemy zagłosować na układ menu, który nam najbardziej odpowiada. Dodam, że chodzi o pionowe menu z lewej strony, które przypomina trochę WP Tiger Administration. Znowu się będzie trzeba przyzwyczajać do czegoś nowego…

Wpis opublikowany 15 września 2008
Tagi: , , ,
Kategorie: blog, hosting, internet, it

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Ty zadecyduj jak będzie wyglądała nawigacja w WordPress 2.7"

 1. Może nie będzie trzeba się przyzwyczajać? Na pewno ktoś stworzy wtyczkę, która przywróci dawny układ menu.

  Adam Klimowski, poniedziałek, 15 Wrz 2008 #

 2. Jest też RoadMap, dzięki któremu wiadomo kiedy będzie 3.0 ;)

  Fanatyk, poniedziałek, 15 Wrz 2008 #

 3. No proszę… WP rozwija się coraz bardziej :D Menu w wersji 2.5 już było bardzo fajne, a to co stanie się teraz będzie musiało zachwycać, żeby przyzwyczaić mnie do zmiany ;)

  Albi, wtorek, 16 Wrz 2008 #

 4. No nie wiem… Jak dla mnie WP rozwija się trochę za szybko. Cieszy mnie to, ale jednocześnie martwi. Aktualizacje to nie jest trudna sprawa, no ale zabiera chwilkę czasu.

  Ravicious, wtorek, 16 Wrz 2008 #

 5. @Rav: pierwszy raz widzę żeby ktoś narzekał na zbyt szybki rozwój. Nie trzeba przecież instalować każdej kolejnej wersji, jeśli nie jest to poprawka krytyczna…

  Tomasz Topa, wtorek, 16 Wrz 2008 #

 6. Człowiek nie zdąży się przyzwyczaić do jednej rzeczy, a już wprowadzają nową. Na szczęście są wtyczki przywracające stare elementy.

  Zresztą, zbyt szybki rozwój może doprowadzić do powstania błędów, które nie zostaną wykryte w fazie testowej, ale wątpię, żeby ekipa od WordPressa miała je popełnić.

  Ravicious, środa, 17 Wrz 2008 #

 7. Bardzo ładny masz ten layout. Od razu widać smak profesjonalisty

  kamper, wtorek, 28 Paź 2008 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów