„Truth (Upside-Down)”, „Odwrócić bieg historii (wprzód i wstecz)”, „180 stopni”

 

Najpierw przypomnę dwa wpisy: pierwszy „popełnił” Futomaki, drugi Irena. Pamiętacie już te spoty? No to dorzucam jeszcze jeden filmik do zestawu. Ten znaleziony na stronie Platformy Obywatelskiej:

180 stopni

Rozumiem, żeby zrobić jeden film bazujący na tym pomyśle. Było trochę kontrowersji, uwag dotyczących wykonania itp. ale trochę rozgłosu zdobyte ;) Ale zrobić drugi filmik, w ten sam deseń, w tych samych wyborach i to jeszcze w tej samej partii? ;)

Film inspirowany jest słynnym wierszem bez tytułu, którego autorstwo przypisywano Czesławowi Miłoszowi – czytany w dwie strony brzmiał zupełnie inaczej. Podobny pomysł wykorzystano w zeszłorocznej kampanii prezydenckiej w Argentynie. Nasz film powstał w kontakcie z argentyńską agencją odpowiedzialną za stworzenie wspomnianej animacji.

A jeszcze taka ciekawostka – wybory prezydenckie w Argentynie odbędą się 28 października 2007r.. Lopez Murphy będzie wciąż walczył o prezydenturę kiedy u nas już będą znane wyniki i poznamy skuteczność tych spotów ;)

Wpis opublikowany 17 października 2007
Tagi: , , , , , , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "„Truth (Upside-Down)”, „Odwrócić bieg historii (wprzód i wstecz)”, „180 stopni”"

  1. Suchar, zresztą np. „Raki” Kochanowskiego o wiele lepiej wykorzystują tę technikę liryczną.

    Aaben, sobota, 20 Paź 2007 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
3000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów