Tomaszów Topów Dwóch?!

 

Chcecie przeczytać o czymś, co się raczej nie zdarza codziennie? Mam sobie używany raz na ruski rok adres mejlowy tomasz.topa@gmail.com. Dawali darmowe skrzynki, to brałem – ogólnoświatowa skrzynka o pojemności 2,5GB, która na dodatek co chwilę się powiększa, zawsze się może przydać :)

Wczoraj przypomniałem sobie o tej skrzyneczke i znalazłem tam kilka wiadomości, w których jest ostateczne ustalanie wyglądu serwisu, którego premiera miała mieć miejsce 27 lipca 2005r., w mejlach linki do projektów, grafiki w załącznikach itp.

We wszystkich nagłówkach mój email wpisany w pole CC + informacja, że wszelkie materiały należy słać na moje konto i ja się wszystkim zajmę.

WTF? Robie przy sporej ilości stron, ale za nic w świecie sobie nie przypominam, żebym akurat taki projekt łapał i to w porozumieniu akurat z daną agencją reklamową… Przecież nie pije zupełnie %, nie ćpam itp. Skąd więc takie wielkie dziury w mózgu?!

Klikam więc na ostatni email, wybieram opcje „reply” i z najszczerszą pustką w głowie odpisuje ambitne: „hm… ale o co chodzi?”.

I wtedy wpadło mi do głowy, żeby pobawić się googlem. Wszakże jeśli coś nie istnieje w Google, to Bóg jeszcze tego nie stworzył :) I co stwierdziła moja wyrocznia? Ano sami zobaczcie: http://tinyurl.com/brm4s. Odfiltrowałem wszystkie możliwe zapytania, z którymi by mnie mogło Google wiązać i okazało się, że… Istnieje w Polsce drugi Tomasz Topa – webmaster :D

Mój szanowny dubler, jest związany z serwisem i miejscowością Świątniki Górne, był uczniem Zespołu Szkół Techniczno Ekonomicznych w Myślenicach, jest redaktorem dwóch kategorii DMOZ, pracuje w Interii i ogólnie ma się dobrze :)

Dla jasności – On niech zostaje „ttomek”, ja jestem Jedyny oryginalny Tomasz „Alpha” Topa. Rozumiemy się? ;-)

Wpis opublikowany 16 września 2005
Tagi: , , , , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Tomaszów Topów Dwóch?!"

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 1000 sklepów