Titanic II

 

Po ogromnym sukcesie filmu „Titanic” w 1997 roku wiele spekulowano o możliwości nakręcenia sequela. Moim ulubionym motywem była propozycja o roboczym tytule „Titanic 2: Zemsta” w której statek zostanie wyciągnięty z dna oceanu, naprawiony w stoczni, znowu wypłynie w rejs, znowu zderzy się z górą lodową… ale tym razem to lodowiec pójdzie na dno.

Pojawiały się też sugestie, że jednym ze sponsorów mogłaby zostać Coca-Cola – na górze lodowej można przecież łatwo umieścić białe misie polarne popijające napój z butelek o czerwonej etykiecie :) (w latach 1993 – 1997 w okresie świątecznym leciały reklamy z misiami polarnymi).

A tu nagle po 13 latach okazuje się, że ktoś postanowił nakręcić drugą część film o tytule „Titanic II”. Fakt, że produkcja ominęła szerokim łukiem kina i trafiła od razu do telewizji w Australii oraz oszałamiająca ocena 2.2/10 w IMDb mówią dużo o tym filmie.

Fabuła Titanic II

14 kwietnia 2012 roku, w setną rocznicę dziewiczego rejsu RMS Titanic, na tej samej trasie ma wypłynąć jednostka o nazwie… Titanic II. Luksusowy statek wybudowany i wypuszczony w rejs przez pewnego młodego bogacza, którego była dziewczyna akurat pełni rolę sanitariuszki. Jej ojciec lata w tym czasie śmigłowcem nad lodowcami i ma to szczęście zobaczenia jak olbrzymi fragment lądolodu odłamuje się i wywołuje ogólnoatlantyckie tsunami. Zobaczcie tylko:

Titanic II trailer

Ta dramaturgia, ta akcja, ta gra aktorska… od razu widać, że to będzie prawdziwy film katastrofa… tzn. katastroficzny ;)

Film miał premierę 7 sierpnia w australijskiej telewizji, 24 sierpnia trafił na antenę jednej ze stacji w USA. Jeśli film nigdy nie trafi do Polski, to nie rozpaczajcie – na pewno będzie coś ciekawszego do obejrzenia.

PS. Popatrzcie na plakat załączony na początku wpisu. Też widzicie tę smutną twarz na kominie?

Wpis opublikowany 11 września 2010
Tagi: ,
Kategorie: ciekawostki, filmy, Inne, pop, rotfl, wszystkie

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Titanic II"

 1. Przez moment myślałem, że to Cameron nakręcił sequel Titanica i czekałem, aż pojawią się wnuki Rose…

  Jaki ładny redesign. :)

  Łukasz Wójcik, sobota, 11 Wrz 2010 #

 2. Na początku myślałem, że ten smutny komin to jakaś photoshopowa przeróbka :)

  Adam Klimowski, środa, 20 Kwi 2011 #

  • Hehe, nie – smutny komin to najprawdziwszy Photoshop Disaster :)

   Tomasz Topa, czwartek, 21 Kwi 2011 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
3000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów