Remonty dróg w Trójmieście na Google Maps

 

Trójmiejskie drogi zamieniły się w olbrzymi plac budowy. Już w zeszłym roku rozpoczęła się wielka akcja „Remont centrum Gdańska”, która powoduje, że codziennie nerwy kierowców są wystawiane na ciężkie próby. Jeśli dodać do tego budowę linii tramwajowej na Chełm, przebudowę skrzyżowania we Wrzeszczu przy powstającej Galerii Bałtyckiej, dalsze boje z Marynarkii Polskiej, budowa tunelu w Sopocie, poszerzanie „Lotników Polskich” w Gdyni…

A Mateusz opisał plany budowy połączenia Lotnisko-Centrum. Najbliższe lata to jeden wielki remont. Mam nadzieję, że jakość wykonanych prac i komfort, który mają zapewnić, wynagrodzą te obecne cierpienia.

W ramach zabaw z usługą My Maps od Google, zrobiłem na szybkiego zbiór najbardziej uciążliwych remontów w Trójmieście. Fajny ten system, kilka minut klikania i przydatny produkt końcowy :)

Wpis opublikowany 26 kwietnia 2007
Tagi: , , , , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Remonty dróg w Trójmieście na Google Maps"

  1. Tak to prawda. Trzeba mieć mocne nerwy, żeby obecnie wytrzymać za kółkiem w Trójmieście.
    Całe szczęście w godzinach 4-5 rano można bezproblemowo przejechać Słowackiego :)

    matipl, piątek, 27 Kwi 2007 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów