Reklamy Microsoft Zune

 

Microsoft ruszył ostro z promocją swojego playerka Zune. Spece od marketingu przygotowali serię 1-2 minutowych spotów, które już się rozniosły po serwisach typu video-share. Są one dość zróżnicowane zarówno pod względem tematyki jak i wykonania.

Nie wiem czemu, ale po obejrzeniu pierwszych spotów pojawiło się skojarzenie: Heyah.

No dobra, powiem wprost – ja osobiście wolałbym coś w stylu filmiku Microsoft redesigns iPod packaging… Te kreacje zupełnie do mnie nie przemawiają. Po zapoznaniu się z tymi spotami ten iPod Killer to dla mnie raczej taki taksówkarz Jurek Kiler, numer boczny 7775…

„Eyes”

„Pixel Dancers”

„Cookies”

„Moodbot”

„Moth”

„Bunny”

„Monster”

„Birds”

Więcej na oficjalnej stronie zune-arts.net.

Wpis opublikowany 1 stycznia 2007
Tagi: , , , , , , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Reklamy Microsoft Zune"

  1. Dobra muzyka, nie podoba mi się całkowicie ten plastelinowy styl (a niby jak to się ma do Zune?). Większość spotów zwyczajnie nuda. MS zabrał się za tego Zune zupełnie bez pomysłu.

    zx, poniedziałek, 1 Sty 2007 #

  2. Z ciekawostek o Zune pamiętam jeszcze informację, że w tydzień po pierwszym publicznym pokazie Microsoft Zune, gdzieś w Azji pojawił się na rynku player *identyczny* z Zune za około 1/3 ceny :)

    Swoją drogą, porównując http://www.zune.net/ z http://www.apple.com/itunes/ znowu bym się skłaniał ku iPodowi…

    Tomasz Topa, poniedziałek, 1 Sty 2007 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
3000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów