Reklama Internet Explorer 7

 

Wpis opublikowany 21 października 2006
Tagi: , , , , , , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Reklama Internet Explorer 7"

 1. No tak. Ale się teraz posypie reklamacji, że IE7 nie umie soku zrobić, śmieci wynieść i innych takich. Heheh IMHO strzał we własną stopę.

  Autor komentarza, sobota, 21 paź 2006 #

 2. reklama nawet niezla, ale produkt beznadziejny… ten komentarz pisze wlasnie spod IE7… ta wnerwiajaca chmurka z dolu juz wylaczona, ale przyspieszenie wyswietlania stron to chyba nie mozna wlaczyc… sam wyglad IE7 mnie odrzuca, a siedze przy nim ponize 1 minuty… Opera 9 rox i nic tego nie zmieni… chyba ze FF 2.0, ale szczerze mowiac to FF jest adresowany do chyba nieco innej grupy uzytkownikow, tak czy siak IE pozostaje syfem i nie przewiduje tutaj zadnych rewelacji w ciagu najblizszy paru (nastu?) lat

  Autor komentarza, sobota, 21 paź 2006 #

 3. według mnie reklama trochę kiepska… teraz robi się jakies niekonwencjonalne, odchodzace od standardów reklam proszków do prania itp. (patrz np. reklama BRAVIA

  Autor komentarza, sobota, 21 paź 2006 #

 4. zgadzam się z moim przedmówcą i imiennikiem ;)

  @qubiak: „sam wygląd IE7 mnie odrzuca” – ale czy nie takie było założenie tej reklamy? spójrz na jej „bohatera” – nie jest zbyt atrakcyjny. a w to, że robi takie rzeczy nikt nie uwierzy. dlatego nie warto też wierzyć że ie7 jest funkcjonalny.

  Autor komentarza, sobota, 21 paź 2006 #

 5. Widzę, że nie tylko mi ta reklama jakoś nie pasuje :) Microsoft zwykle robił fajne reklamy ( http://tomasz.topa.pl/microsoft-windows-xp-ray-of-light.html ), śmieszne ( http://tomasz.topa.pl/microsoft-office-xp-the-unexpected-experience.html ), albo conajmniej zaskakujące zwrotem akcji ( http://tomasz.topa.pl/microsoft-office-live-meeting.html ).

  A ta jest taka… Powiedziałbym nawet, że Amerykańska…

  Autor komentarza, sobota, 21 paź 2006 #

 6. Ale z Ciebie debil, IE promować….

  Autor komentarza, wtorek, 8 maj 2007 #

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 1000 sklepów