Profesjonalna Pomoc Komputerowa ;)

 

Natrafiłem na super stronę super firmy oferującej super usługi informatyczne ;) Sami tylko zobaczcie – http://www.pomoc-komputerowa.pl/ – wczytajcie się w ich ofertę – dokładnie opisane procedury itp. – można się sporo nauczyć studiując to :) Wspaniałe jest też połączenie języka na siłę stylizowanego na formalny („wcielenie w LAN z laptopem serwisowym”) ze swojskim „jeśli komputer klienta odpala się normalnie” :)

Polecam również intensywne kursy organizowane przez tę firmę. Np. Program „ACCES” na poziomie średnim poznasz już w 4 godziny (za 120zł). To świetna wiadomość, bo np. taki program Microsoft Access to jest dużo cięższy do opanowania… W tym samym czasie (ale już trochę drożej) mogą nas nauczyć zaawansowanej obsługi Windows 98/2000/XP albo np. przeszkolą z zaawansowanego HTMLa.

Zaintrygowała mnie też oferta hostingowa „na super szybkim komputerze” – w opisie procedur jest napisane, iż najpierw muszę im wysłać projekt mojej strony („pocztą polską na nośniku CD-ROM”) lub dowożę osobiście, później podpisuję umowę i dopiero jest uruchamiany hosting. Dodatkowo jeszcze „Poprawki na stronie są dokonywane błyskawicznie” – czyli co? Nie mam dostępu do mojej własnej strony, tylko jak chcę coś zmienić, to muszę wynajmować moich adminów? Fajnie… Na szczęście zachwalają „gwarancję szybkiego transferu HTTP i FTP do przeglądarki klienta” – to tak na wypadek, gdybym chciał moją stronę szybko zgrać z powrotem na dysk i spierdzielać do poważnej firmy ;-)

Wpis opublikowany 16 września 2005
Tagi: , , , , , , ,
Kategorie: ciekawostki, internet, rotfl, wszystkie

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Profesjonalna Pomoc Komputerowa ;)"

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 1000 sklepów