Polskie Google Video

 

Polacy na dobre zadomowili się w serwisie Google Video. Nie tylko oglądają filmiki, ale też wrzucają całą masę polskich produkcji.

Dzisiaj zauważyłem nową pozycję w tym serwisie, mianowicie Top 100. Nie odwiedzałem Google Video od dłuższego czasu, więc dla mnie to nowość :) W każdym razie spośród owych najczęściej dziś oglądanych 100 pozycji, aż 19 filmików jest w języku polskim! Gdzieś w tym gąszczu mignął mi jeden dodany przez „naszego”, więc możemy się pochwalić, że jedna piąta ruchu w dniu dzisiejszym była sponsorowana przez domenkę .pl ;)

Nasz rodzimy Maluch, czyli Fiat 126p został nawet wyróżniony na oficjalnym blogu Google Video. No, może nie był to taki do końca normalny maluch ;) ale zawsze coś.

A jaki jest poziom tych filmików? Cóż… Jak zwykle pełen przekrój. Od debilnych, przez Chuckowe, pocieszne po naprawdę dobrze przygotowane i poważne.

A na pewno fani dobrych kabaretów znajdą coś dla siebie :)

Wpis opublikowany 29 kwietnia 2006
Tagi: , , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Polskie Google Video"

  1. Polacy są wszędzie ! :)

    Mi się najbardziej podoba sytuacja jak na jakimś brazylijskim forum spotyka się polaków rzucających mięsem na wszystkie strony :D

    KeyBi , niedziela, 30 Kwi 2006 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
3000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów