Polityczny spoofing ;)

 

News podany przez tvn24.pl

Działacze wywodzący się z Młodzieży Wszechpolskiej powołali nową partię. Jej nazwa brzmi jednak znajomo – Lewica i Demokraci – dowiedział się portal tvn24.pl.

Jak wynika z informacji portalu tvn24.pl, partia już w poniedziałek zamierza powołać komitet wyborczy oraz ustanowić krajowe struktury.

Rejestracja nowej partii i jej komitetu wyborczego może utrudnić życie SLD, SdPL, demokratom.pl i Unii Pracy, które do wyborów chcą przystąpić pod nazwą Lewica i Demokraci. Ich LiD nie ma statusu partii, jest tylko koalicją kilku ugrupowań, zawiązaną przed wyborami samorządowymi w 2006 roku.

I jeszcze inny fragment z przypomnieniem o podobnej akcji sprzed 2 lat:

Nie pierwszy raz środowiska związane z LPR sprawiają kłopot politycznym konkurentom. Wiosną 2005 roku Arnold Masin z Ligi Polskich Rodzin wraz z grupą kilku osób zarejestrował w sądzie „Partię Demokratyczną”, uprzedzając w ten sposób ogłoszone publicznie w lutym zamiary polityków związanych z Unią Wolności – Władysława Frasyniuka i Tadeusza Mazowieckiego.

Wredne, ale generalnie wszystkie zgodne z prawem… Nazwa jest używana już od prawie dwóch lat, ale nie została wcześniej zarejestrowana jako nazwa partii. Chłopaczki z MW to zauważyły i poszedł wniosek o rejestrację… i generalnie SLD może sobie teraz protestować i tupać nogami, ale wiele nie wskórają…

Wpis opublikowany 7 września 2007
Tagi: , , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Polityczny spoofing ;)"

 1. Partysquatting wręcz :D dobre

  Autor komentarza, piątek, 7 wrz 2007 #

 2. jakie metody taka polityka. jednak nie ma co się dziwić – mam nadzieję, że dziś uchwalą samorozwiązanie sejmu, a wtedy do wyborów to tylko ‚chwilka’, w czasie której będziemy wysłuchiwali przepychanek.

  Autor komentarza, piątek, 7 wrz 2007 #

 3. Jak by na to nie patrzeć – komuniści jak zwykle nie wykazali się umiejętnością sprawnego używania zwojów mózgowych. Nie żeby mnie to dziwiło…

  Autor komentarza, piątek, 7 wrz 2007 #

 4. Panowie już wymyślili jak to obejdą, więc tak bardzo im to szyków nie popsuje :)

  Autor komentarza, sobota, 8 wrz 2007 #

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 1000 sklepów