Poczta Polska latem

 

Fotka strzelona przed budynkiem Poczty Polskiej na ul. 10 Lutego w Gdyni, niedaleko plaży. Przed wejściem straganik sprzedający mydło i powidło – dmuchane piłki, materace do pływania, przewodniki, pocztówki, okulary przeciwsłoneczne… Czego tylko dusza zapragnie!

Poczta Polska latem

Pamiętaj tylko, żeby kupionej tam pocztówki nie wrzucać do skrzynki na listy! Zabierz ją ze sobą i wręcz rodzinie/znajomym na najbliższym spotkaniu po urlopie. Będzie szybciej i na pewno dotrze do adresata.

Wpis opublikowany 18 lipca 2007
Tagi: , , , , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Poczta Polska latem"

 1. Będzie szybciej i na pewno dotrze do adresata.

  Zgryźliwiec ;)

  Quisto, środa, 18 Lip 2007 #

 2. Nie. Ma racje ;)

  OSKAr, czwartek, 19 Lip 2007 #

 3. Rozwalają mnie ostatnie trzy zdania. :D
  Smutna prawda.;)

  Monika, sobota, 21 Lip 2007 #

 4. u mnie na poczcie okienka (czyt. ich miejsca pracy) na stanie ma mały stojak 30cm x 30 cm, na ktrym jest może z 20 pocztówek, reszta to płyny do mycia naczyń, kawa, nawozy do kwiatów, płyty z muzyką biesiadną, papier toaletowy 40 gr za rolke. I to że nie ma miejsca na podbicie koperty to już mniejsza. Brakuje saturatora z woda sodowa.

  szczecin, czwartek, 30 Sie 2007 #

 5. poczta praktycznie nie doręcza listów ogranicza się do pozostawiania awiza przesyłki ( jeżeli tego dnia listonosz wybiera się na tą ulicę).

  jurek, poniedziałek, 12 Lis 2007 #

 6. najgorzej jest w przypadku listonoczy, którzy niedawno rozpoczęli pracę. w okolicy pojawiło się dwóch takich i drastycznie wzrosła ilość skarg.

  Poczta Polska, piątek, 22 Lut 2008 #

 7. „Pamiętaj tylko, żeby kupionej tam pocztówki nie wrzucać do skrzynki na listy! Zabierz ją ze sobą i wręcz rodzinie/znajomym na najbliższym spotkaniu po urlopie. Będzie szybciej i na pewno dotrze do adresata.”

  cała prawda o poczcie polskiej i pozdrowieniach z wakacji

  era, środa, 12 Lis 2008 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów