Platforma TVN24.pl Kontakt – prawie jak User Generated Television?

 

Od wczoraj na antenie TVN24 promuje „nową platformę komunikacji z internautami i widzami” – czyli tzw. TVN24.pl Kontakt.

TVN24.pl

Naszą inspiracją jest idea dziennikarstwa obywatelskiego. Każdy kto był świadkiem ważnych wydarzeń może zostać reporterem TVN24. Pełna interaktywność i multimedialność to domeny Kontaktu TVN24.

– Większość z tych materiałów będzie trafiać na stronę tvn24.pl i na antenę TVN24 – mówi Jakub Sufin, redaktor naczelny tvn24.pl. – Mamy nadzieję, że ta formuła współpracy spowoduje, że wokół platformy powstanie społeczność ludzi, którzy będą z nami współpracować na stałe – dodaje.

ITI zainwestował w serwis społecznościowy? Platformę, dzięki której mógłby mogłaby konkurować z np. Wiadomosci24.pl czy Alert24.pl? System uploadu materiałów multimedialnych? Dedykowane rozwiązania dla urządzeń mobilnych, aby można było z każdego miejsca na świecie dodać materiały bezpośrednio komórki? Nie do końca…

TVN24.pl Kontakt


TVN24.pl Kontakt

Całą platformę dostępną pod adresem http://www.tvn24.pl/kontakt/, wspomagając dotychczasowe forum, tworzą… jeden adres e-mail (kontakt@tvn24.pl) oraz jeden warszawski numer telefonu (+48 22 324 24 24):

Kontakt TVN24 – to nowa platforma, za pomocą której widzowie i internauci będą mogli kontaktować się z TVN24 i portalem tvn24.pl. Wystarczy wysłać wiadomość na adres kontakt@tvn24.pl i trafi ona natychmiast do portalu tvn24.pl i dziennikarzy TVN24.

Oprócz adresu udostępniamy także numer telefonu: (+48 22) 324 24 24. Tam dziennikarze TVN24 czekają na informacje od Państwa.

TVN24.pl Kontakt

Tiiaaaa…. O ile popieram oczywiście wszelkie formy interakcji z widzami i ułatwianie kontaktu z widzami, jednak… nazywanie tego „nowoczesną platformą” jest chyba trochę na wyrost, nie?

Zwłaszcza, że nie ma tu żadnej nowości – po prostu zmieniono adres e-mail (wcześniej były do dyspozycji adresy widzowie@tvn24.pl i portal@tvn24.pl), numer telefonu również był już dostępny od dłuższego czasu. Zebrano to do kupy, dorobiono to brzydkie, zielonkawe, animowane logo i bach!

Przyjmowanie wszystkiego do jednej skrzynki to przecież masakra… Dzisiaj od rana pokazują np. nadesłane kwiatki, które już zakwitły pomimo wciąż panującej astronomicznej zimy. Jak z tego wyszystkiego wyciągnąć jakąkolwiek wartościową informację?

Warto tu przytoczyć jeszcze jeden pomysł ułatwiający kontakt z widzami, na który TVN24 wpadło w czerwcu ubiegłego roku. Pisałem o nim w tekście o wymownym tytule Jak zniechęcić użytkownika do nadsyłania materiałów. Pozwolę sobie przypomnieć najważniejsze:

Filmy można też zamieszczać na zewnętrznym serwerze ftp. Aby się do niego zalogować, trzeba wpisać w przeglądarce: ftp://217.153.131.237:2121

Użytkownik: waptvn24

Hasło: Wa24Ap24tVn!#

Potrzebne informacje możesz zapisać w pliku tekstowym.

I na koniec jeszcze grafika ilustrująca newsa o platformie. Ktoś na szybkiego dorabiał w Paincie?

TVN24.pl Kontakt

Wpis opublikowany 26 lutego 2008
Tagi: , , , , , , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Platforma TVN24.pl Kontakt – prawie jak User Generated Television?"

 1. Fakt faktem, żadnej nowości w tym nie ma. Jak napisałeś „dorobiona” została grafika – prosta, ale przykuwająca uwagę widzów.
  Mam wrażenie, że właścicielom TVN24 chodziło o to, aby rozreklamować ten typ komunikacji widzów z reporterami (wcześniej nie było to tak znane, jak teraz). Dzięki temu do TVN24 będzie napływać więcej dokumentów. A to niesie za sobą same plusy, chociażby dla nas.

  Autor komentarza, wtorek, 26 lut 2008 #

 2. Marudzisz. Ciekawe dlaczego 80% Twoich komentarzy to wyszukiwanie problemów i negatywne oceny. Pewnie TVN nie zrobił niczego odkrywczego. OK. Ale z drugiej strony jeżeli inteligentnie te materiały przeglądają i robią z nich użytek, to nie ma znaczenia jakim to robią kanałem.
  I niech Cię głowa nie boli o ich zdolność przetwarzania maili…

  Autor komentarza, środa, 27 lut 2008 #

 3. @Michał (ten drugi, nie „Cihy” ;))
  Spójrz na to z drugiej strony: aż 20% to pozytywne i hurra optymistyczne posty :)

  Autor komentarza, czwartek, 28 lut 2008 #

 4. Taaa, dziennikarstwo obywatelskie. Media chętnie biorą od ludzi, ale same nie kwapią się z dawaniem. Choćby właśnie TVN często wykorzystuje filmy z YouTube jednocześnie żądając usuwania fragmentów własnych programów.

  Autor komentarza, czwartek, 28 lut 2008 #

 5. Mam problem. Jestem w posiadaniu PRZEWODNIKA GOSPODARCZEGO
  województw: Kieleckiego,Krakowskiego i Śląskiego z roku 1938-go.
  Są w nim reklamowane:firmy,sklepy,zawody i wszystko co było związane
  z gospodarką tamtego okresu.Np. w Krakowie zarejestrowanych było ponad
  pięciuset adwokatów.Mam swoje lata i nie chcę by te wiadomości przepadły.
  Jeśli ktoś uważa, że jest to ważne to proszę o kontakt na nr. tel.0607750479.

  Autor komentarza, poniedziałek, 10 mar 2008 #

 6. U nas w Ćmielowie woj. świętokrzyskie pogoda piękna .Słońce świeci całą mocą niebo bez chmurki.Siadamy właśnie do Wilkanocnego śniadania.Alleluja Chrystus zmartchwstał

  Autor komentarza, niedziela, 23 mar 2008 #

 7. Szanowni pp.Olszewski i Macierewicz-siwe włosy nie zawsze oznaczają „mądrość”!Odpuśćcie sobie już tę politykę i zajmijcie się inną działalnością,przeznaczoną dla starych ludzi(np.pisanie pamiętników p/h -Ja-jako były….,robótkami ręcznymi,czy bawieniem prawnuków etc.)Nie ośmieszajcie już swymi w”występami” kraju i własnej rodziny!!Wstyd wszak coraz większy nazywać się (choćby przypadkowo!)Olszewska czy (nie daj Bóg!!!!)Macierewicz!Zyczę spokojnej starości !!!

  Autor komentarza, wtorek, 25 mar 2008 #

 8. PANI PROFESOR,DYNAMIT TEZ MIAL SLUZYC CZLOWIEKOWI.WATROBA,SERCE I INNE ORGANY ISTNIEJA ROWNIEZ TAK SAMO JAK MOZG. JESTEM PRZECIW

  Autor komentarza, sobota, 5 kw. 2008 #

 9. Co do dziennikarstwa obywatelskiego to coraz bardziej zbiera ono rzesze swoich fanów. Dla przykłądu podam nowo powstający portal http://www.spogets.com

  Autor komentarza, sobota, 5 kw. 2008 #

 10. W Manitobie w Canadzie przed wczoraj spadl snieg jest zimno i dzisiaj zaczal topnienc

  Autor komentarza, sobota, 26 kw. 2008 #

 11. W Słubicach słonecznie i +10 stopni.Pozdrawiam.

  Autor komentarza, niedziela, 4 maj 2008 #

 12. Jestem oburzona tym draństwem, który pokazywaliście w TVN24, a dot.faceta, który uśmiercił łosia. To w naszym kraju jest nienormalne, jest tyle możliwości, żeby zwierzę przetransportować do Puszczy, ale nie, typ z bronią wie najlepiej co należy zrobić . Å»al mi strasznie tego łosia,po prostu nie mieści mi się w głowie,że coś takiego się zdarzyło. Å»yczę facetowi – mordercy jak najgorzej.

  Autor komentarza, wtorek, 13 maj 2008 #

 13. Byłem szeregowym w wojsku w stanie wojennym i moim przełożonym był gen.Jaruzelski.Czy jak ipn założy sprawę a sąd skaże generała za prowadzenie grupy przestępczej o charakterze zbrojnym to ja też pójdę siedzieć -w końcu to również mną dowodził gen. Jaruzelski!

  Autor komentarza, środa, 14 maj 2008 #

 14. Biały marsz
  Kolejna piękna inicjatywa w walce z maltretowaniem dzieci…tylko,że nikt nie powiedział słowa JAK zareagować ,żeby dziecko nie oberwało jeszcze mocniej od rozsierdzonych rodziców , bo „przynosi im publicznie wstyd”.
  Kiedyś taką krewką mamuśkę w akcji spytałam,czy dobrze się czuje znęcając się nad słabszym.Reakcja matki-Widzisz gówniaro jaki wstyd mamusi przynosisz ,policzymy sie w domu.
  Może dobrze byłoby zorganizować ogólnopolską akcję Jak pomagać-żeby nasza reakcja była skuteczna , nie upokarzała jeszcze bardziej bitego dziecka i uspokoiła rozsierdzonych opiekunów
  Katarzyna

  Autor komentarza, sobota, 24 maj 2008 #

 15. Szanowny panie Jakubie co za zmiana. Nowa fryzura , nowy styl.FAJNIE.

  Autor komentarza, czwartek, 26 cze 2008 #

 16. Obserwując to co dzieje się w telewizji i w życiu – możemy stwierdzic jedno – zapomina się o jednostce podstawowej tj .o człowieku . Wszędzie stara sie oszukiwac prostego człowieka -który nie ma sie teraz gdzie zwrocic z pomocą -aby nie był oszukiwany . korzystaja tylko ludzie będący na stanowiskach – którzy naginają prawo dla własnych potrzeb i znaja je -a natomiast dla normalnego człowieka prawo jest tematem TABU . Na uczciwego człowieka potrafi sie znalezc -BAT – i zgodnie z tym powiedzeniem – -daj mi człowieka a znajdę na niego paragraf . podwyzszane są zaraobi dla osób czynnych zawodowo a zapomina się o ludziach – którzy stracili zdrowie i lata i teraz borykaja się z życiem za marne pieniadze -i nie podwyzsza sie im emerytur i rent . Próbuje się udawac że pomaga sie im zwiększając dotację dla instytucji zwanej PRON . Ale zapominamy o tym że pomoc ta nigdy nie dotrze do osób potrzebujących – ale jest w dużej mierze wykorzystywana przez tzw. kumoterskie podejście pracowników PRON . W zwiazku z całą sytuacją można to okreslic tylko słowami wiersza : Polsko Ty ach Polsko – złosc mię na to bierze – teraz się juz chylisz ku ruin ruderze …. Dawniej żeś świeciła w blaskach -tego słonca – rosłas tego w siłę -od konca – do konca …. Okres Twej świetności – jest juz bardzo krótki -a to Pewnej Grupy – rządów mierne skutki itd. itd. Rodzi się więc pytanie —– czy znajdą się osoby – które zaczną myślec o tym że wszystko idzie nie w tym kierunku co trzeba – tylko w kierunku dobrobytu dla osób na STANOWISKACH ??????? . Chociaz wiadomo – że najlepiej jest rządzic rozbitym społeczeństwem . Z poważaniem -Bogumił

  Autor komentarza, środa, 23 lip 2008 #

 17. To co nasi politycy wyprawiaja to jest skanda!
  Ludzie w polsce nie maja za co zyc,a oni tylko zajmuja sie ta szmira.Czy nie mozna tego ugrupowania pisowskiego
  wyeliminowac z rzadu?Jak moga rzadic ludzie ktorzy za komuny byli partyjniakami w roznych ugrupowaniach partyjnych? czy naprawde nikomu nie zalerzy na spokoju i komforcie lepszego zycia?

  Autor komentarza, piątek, 25 lip 2008 #

  • Jesli takie rzeczy piszesz to wogole nie wiesz kto jest w rzadzie troche sie doksztalc. Nie pisz takich glopot bo sie osmieszasz.

   Autor komentarza, środa, 18 sie 2010 #

 18. byc moze temat sie powtorzyl ok!to napisze zwiezle.
  j.kaczynski oraz ziobro dawno powinni poniesc odpowiedzialnosc karna,iwyladowac w pierdle.

  Autor komentarza, piątek, 25 lip 2008 #

 19. ten ziobro ma duzo na sumieniu ze tak tlumaczy sie!opowiada o korupcji w Krakowie ,atakuje PO ale o swoich
  intryganckich wyczynach ani slowa.
  jednym slowem winny zawsze tlumaczy sie.

  Autor komentarza, piątek, 25 lip 2008 #

 20. A tak na marginesie,to korupcja jest wszedzie.
  gdyby ktos poweszyl w miescie Slups,to mogloby byc bardzo goraco.Tam sa rzeczywiste realia,a nie to co Ziobro opowiada.

  Autor komentarza, piątek, 25 lip 2008 #

 21. Pani PITERA podpisała się pod kłamstwem w TBSach Białystok.
  Poświadczyła nieprawdę. Wystarczyły jej tylko stwierdzenia prezydenta
  Truskolaskiego. To na tym polega pani praca? To wstyd!
  Z TBS dzięki Truskolaskiemu ubyło 30 mieszkań dlam jego znajomych
  jego zastępców i Izabeli Pietruczuk. U ostatniej trzeba bylo dać dowod wdzieczności
  aby dostać mieszkanie. TBSy są prywatna własnością PO….

  Autor komentarza, czwartek, 7 sie 2008 #

 22. PANI PITERA I PAN TUSK d0o ch0olery czy ktoś wreszcie zajmie sie
  kradzieża mieszkań w TBS Białystok.
  Przez 10 lat rzadzil tu prezes Jaroslaw Parzyszek. Truskilaski odwolal go.
  W jednym dniu został odwolany i jednocześnie otrzymal nagrody za najladniejsze TBSy w Polsce. Przestańcie dranie niszczyć porzadnych ludzi.
  Zebraliśmy ponad 5 tyś.podpisow z żadaniem przywróceniia p.PARZYSZKA
  na stanowisko prezesa TBS. Truskilaski specjalnie usunąl prezesa i specjalnie
  umieścił tu Izabele Pietruczuk aby dobrać sie do mieszkań.
  Pisaliśmy Do Tuska Pitery Komorowskiego itd. Olano nasze prośby i apele.
  My jednak dalej prowadzimy walke. KOntrole z polecenia Truskiolaskiego
  nic nie wykazały. No sam na siebie nie znajdzie nic. Ale też poprosiliśmy
  o pomoc CBA. Z rozmow z nimi wiemy ze potwierdzaja nasze zarzuty, a
  Pitera robi cyrk i podpisuje jakieś pismo,ktore wisi w TBS ,że nie stwierda
  nieprawidłowości. Gdfzie pani ma honor, do czego pani się bierze, Idz pani
  jak najdalej od wszystkich,lbo szkodzi pani tylko jak Truskoilaski i jego
  łapowkarkę Pietruczuk…..

  Autor komentarza, czwartek, 7 sie 2008 #

 23. wydaje mi sie ze Rosja wycofuje sie z Gruzji gdyz Medwiedew dowiedzial sie ze Kaczynski sie tam wybiera a z nim nikt nie ma ochoty rozmawiac!hahahhahaha

  Autor komentarza, wtorek, 12 sie 2008 #

 24. może to wszystko prawda i co z tego? Kto to analizuje?

  Autor komentarza, środa, 20 sie 2008 #

 25. Panie Jarku,
  z przyjemnoscia dzisiaj wlaczylam telewizor.Uwielbiam Pana sluchac i ogladac.Cenie Pana za dowcip , swobode i inteligencje.To niesamowite , z jaka przyjemnoscia sie Pana slucha.Sukcesow!!!!!!!

  Autor komentarza, niedziela, 14 wrz 2008 #

 26. oglądając program prosto z polski o pijaczku który stracił wzrok bo sie przewrocił,jestem załamany że pokazujecie takie żeczyw tv,przecież oni cayli czła rodzinka chce wyłudzic pieniądze od lekarza pogotowia,wetyd kto dopuszcza do takich zeczy.

  Autor komentarza, czwartek, 23 paź 2008 #

 27. No wie Pan! Co to za budynek? Przecież to wie każdy dorosły Polak! – To jedna z nowych siedzib ZUS-u!

  Autor komentarza, sobota, 8 lis 2008 #

 28. panie.jarku.wypowiedz.o.polakach mieszkajocych.na.grejponcie.usa.jest.nie.na.miejscu.brak.wiadomosci.nie.nasladuj.red.rymanowskiego.inie.wcinaj.sie.podczas.rozmowy.jak.majtki.wdu.

  Autor komentarza, sobota, 21 mar 2009 #

 29. MAM 53 LATA.JESTEM MŁODY I DOSTAŁEM ESEMESA OD PANA PREZYDENTA.
  MAREK B.

  Autor komentarza, sobota, 2 maj 2009 #

 30. Irytuje mnie Wasz sposob podawania informacji:a mianowicie J.Kaczynski to wg.Was byly premier lub Prezes PiS.Natomiast O Premierze piszecie lub mowicie TUSK.Czy to jest wg.Was w porzadku?Przeciez podstawowa kindersztuba wystarczy zeby o aktualnym Premierze nie mowic nawet u Cioci na imieninach per TUSK!Zachowujecie sie jak przedluzone ramie PiS bo Oni robia to celowo.Czy to tak trudno zachowywac sie poprawnie?Pozdrawiam serdecznie.Wasz telewidz.

  Autor komentarza, niedziela, 10 maj 2009 #

 31. Panowie realizatorzy ,zmieńcie kolor tła paska bieżacych w programie TVN 24 na inn KOLOR lub podobny
  jaki jest stosowany w innych stacjach.Pasek O innym
  niż białym tle będzie bardziej czytelny dla słabiej
  widzących widzów. DZIĘKUJĘ

  Autor komentarza, wtorek, 16 cze 2009 #

 32. Chciałam powiedzieć że Panowie prowadzący na zmianę program „Wstajesz i wiesz” są doskonali w tym co robią. Pełen profesjonalizm a przy tym tyle humoru i luzu. Dodam też że Panie przedstawiające wiadomości w niczym nie ustępują Panom. Duety wyśmienite, aż miło ogladać.

  Autor komentarza, wtorek, 28 lip 2009 #

 33. Właśnie obejrzałam uroczystą odprawę wart w telewizji imuszę powiedzieć,że jestem zdegustowana tym co zobaczyłam. Zastanawia mnie gdzie są premier,minister spraw zagranicznych i prezydent Warszawy w tak ważnym dla NARODU POLSKIEGO święcie? czyżby pojechali zająć sobie miejsca w pierwszym rzędzie na koncercie Madonny? Moim zdaniem to nie ładnie jeśli tak ważne osoby wysyłaja swoich zastępców …

  Autor komentarza, sobota, 15 sie 2009 #

 34. oglądałem około godz 10-40 wypowiedz na żywo z Kielc targu wojskowego pan redaktor się zgrywał z koleżanki jakie wozy bojowe widzi za sobą których miała prawo nie wiedzieć i nie wiedziała ale on nie lepszy był sam nie wiedział chciał nie wiem się pokazać czy co zrobił kwas mały koleżance z pracy jak mógł tak zrobić oczekuje o godz 11-30 przeprosin jej na antenie na tvn24 bedę się przygladał przepraszam za moja pisownie

  Autor komentarza, poniedziałek, 31 sie 2009 #

 35. tvn razem z pisem działają ręka w ręke brawo..]]]

  Autor komentarza, wtorek, 6 paź 2009 #

 36. Bulwersuje mnie sprawa niszczenia parków w Zielonej Górze a szczególnie ostatniego najstarszego Parku Piastowskiego, założonego jeszcze na początku XIX w. przez Niemców a dającego nazwę całemu osiedlu, będącemu jego zielonymi płucami i dającymi otoczenie słynnemu amfiteatrowi imienia Anny German. Inne miasta obwodnice komunikacyjne robią dookoła osiedli a nawet miast, natomiast nasz Prezydent Kubicki postanowił ruch wprowadzić na osiedle pomiędzy bloki niszcząc bezpowrotnie najstarszą część parku niwecząc jego niepowtarzalny urok i powodując katastrofalne odwodnienie. Ruch kołowy będzie odbywał się drogą przebiegającą przez park w bezpośredniej bliskości amfiteatru, pomiędzy blokami, natomiast ludzie spacerujący z małymi dziećmi, mieszkańcy osiedla, idący na mszę do kościoła (po drugiej stronie jest budowany ze składek mieszkańców osiedla kościół franciszkanów) będą musieli przemierzać park tunelem. Zachwyt Prezydenta budzi, że będzie to pierwszy tunel w Zielonej Górze ! Tylko jaki jest sens spacerów po parku podziemnym tunelem, który prawdopodobnie szybko zmieni się w podziemną toaletę ? Czego nie zniszczyła komuna to dokonuje obecny Prezydent tworząc zamiast pięknego, historycznego parku piekło okolicznym mieszkańcom .Była alternatywa obwodnicy kilkaset metrów dalej, ale szybkie rozwiązania przedwyborcze i większe koszty finansowe zniszczyły park !!!

  Autor komentarza, wtorek, 3 lis 2009 #

 37. Swięto rwe
  Wg statutu Związku Polaków w Niemczech „Polska jest naszą Matką. O matce nie mówi się nigdy zle.”
  Uwłaczanie godności matki za pieniądze kongresu USA było niegodziwe i niecne.
  Metody rwe określam wg wzoru xrwe; gdzie pod x można podstawić dowolne słowo z repertuaru senatora Niesiołowskiego i posła Palikota.

  Pytanie: kiedy znów będziemy świętować wyzwolenie Warszawy i 22 Lipca?
  Odpowiedz: skoro tylko historycy z IPN udowodnią, że to Amerykanie wyzwolili Warszawę i zdobyli Berlin z I i II armią WP.
  To jest żarcik z audycji „kurkiewy” radia tokfm.

  Autor komentarza, czwartek, 21 sty 2010 #

 38. moj komentarz juz jest

  Autor komentarza, czwartek, 21 sty 2010 #

 39. Wypowiedź Piotra Suski [prawnik]
  Na forum internetowym > Apokalipsa 2012
  wisniewski

  Jesteś jak ten koń pociągowy z klapkami na oczach, któremu twoi guru wyprali mózg i przenieśli do krainy fantazy.Å»yjesz w tym urojonym świecie jak gnom i czekasz na obiecane cuda. Oczywiście nie doczekasz się ich bo twoi guru z tej śmiesznej sekty świadków jehowy to czystej wody wcielenia szatana. Ty, jako fanatyk, nie przyjmujesz w dyskusji argumentów drugiej strony, potrafisz tylko obrażać. Dajesz piękne świadectwo świadkom jehowy. Jeśli wszyscy jesteście tacy to, tym razem jak przyjdą do mojego domu nawracać to, obiecuje ci to, wjadą na kopach.

  A do NB#R Administratora

  Protestuję przeciwko zamieszczaniu na tym forum inwektyw rzucanych przez wisniewskiego na Święty Kościół Katolicki i Katolików, oraz szarganiu z błotem
  największego Polaka w całej naszej historii Ojca Świętego Jana Pawła II, któremu, między innymi, Polska zawdzięcza wolność. Przypominam, że „wisniewski”, jak wszyscy podpisał, że będzie przestrzegał regulaminu tego forum. Tymczasem admin toleruje łamanie regulaminu i pozwala na obrażanie przez tego śmiecia Wszystkich Prawdziwych Polaków. Jednocześnie ostrzegam, że szarganie imienia
  świętych dla Polaków ludzi, miejsc i uczuć jest, w myśl kodeksu karnego, przestępstwem, przestępstwem, które jest na tym forum tolerowane. Informuję administratora, że jestem prawnikiem i jeśli nie zbanuje „janwisniewski68” już w
  poniedziałek 1.03.2010r złożę na wasze forum doniesienie o popełnieniu przestępstwa. Nazywam się Piotr Suski.
  _________________
  „Niechaj ci co zwykli mówić prawdę nie liczą na niczyje poparcie na tym świecie.” – Monteskiusz

  Post został pochwalony 0 razy (Jeśli uważasz, że ten post zasługuje na pochwałę, kliknij tutaj)
  Powrót do góry
  Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

  Autor komentarza, piątek, 19 mar 2010 #

 40. janwisniewski68

  Autor komentarza, piątek, 19 mar 2010 #

  • Zabiła ich nienawiść do Rosjan !!

   Autor komentarza, poniedziałek, 12 kw. 2010 #

 41. Dziś, w tak tragicznym dniu, wszyscy musimy przyznać z pełnym obiektywizmem, zarówno przeciwnicy jak i zwolennicy, że nasz prezydent, prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, był wielkim polakiem, wielkim człowiekiem i wielkim patriotą który kochał swój kraj, kochał Polske, i chciał dla mniej jak najlepiej. Pani Jadwigo może być Pani dumna z syna!!

  Autor komentarza, sobota, 10 kw. 2010 #

 42. Witam.
  Slowko o powodzi ale od strony Warty .Pracuje w KWB ADAMOW w Turku. Od rana isnieje realne zagrożenie zalania jedenej z trzech odkrywkj naszej kopalni .
  Od rana trwają prace na obrona odkrywki
  pracowanik KWB Adamów

  Autor komentarza, wtorek, 25 maj 2010 #

 43. Moga smieszyc wypowiedzi PANOW pulkownikow i generalow jak rowniez dziennikarzy/ktorzy wojsko widzieli nazdjeciu/ ze w/w dowodcy to same aniolki,ktorzy nie wykorzystuja swojego stanowiska do wymuszania swoich celow.Swidczy o tym wypowiedz mjr.Ireneusza Wolinskiego w telewizji z pulku obslugujacegoVIP.Rownierz incydent z lotem do Gruzji swiadczy o tym jak to wyglada/co sie stalo z pilotem ktory nie chcial leciec tam a pan prezydent nalegal ? / Bo przewaznie powiedzenie takich przelozonych jest powiedzenie:nie gadajcie tylko wykonujcie.

  Autor komentarza, poniedziałek, 31 maj 2010 #

 44. Moje zdziwienie nie miało granic, kiedy we wtorek 01.06.2010r. ok. 2140 w audycji prowadzonej przez red. Rymanowskiego płk. (nazwiska na szczescie nie pamiętam) oświadczył, że prowadzenie dyskusji o np. miejscu lądowania samolotu między pasażerami (najwyższym stopniem lub funkcją) a pilotami jest STANDARDEM. O zgrozo !!! Ow płk był szefem szkolenia pilotów. Z jego opinią zgodził sie gen. Koziej – szef BBN-u.
  Panowie wyżsi oficerowie. Przyjmnijcie do wiadomości, że jedyną osoba podejmującą decyzje jest dowódca – kapitan samolotu. I to oczywiscie bez dyskusji z pasażerami – nawet gdyby wśród nich był sam prezydent kraju. Aż nie chce mi się wierzyć, że coś takiego usłyszłem z ust tak wysokich rangą oficerów. Pozdrawiam Redakcje TVN24

  Autor komentarza, wtorek, 1 cze 2010 #

 45. Stan w Nowym Sączu:
  http://www.tv-ns.pl

  Autor komentarza, sobota, 5 cze 2010 #

 46. Chcesz miec podsluchy w swoim domu lub ABW czy inne sluzby wczesnie rano pod swoimi drzwiami to glosuj naPiS i J.Kaczynskiego-powodzenia.

  Autor komentarza, środa, 16 cze 2010 #

 47. wstyd mi za polaków którzy są pod pałacem jestem katoliczka , wstyd

  Autor komentarza, wtorek, 3 sie 2010 #

  • Wybacz im bo to tak naprawdę nie ich wina są to ludzie zniewoleni pozbawieni wolnej woli i samodzielnego myślenia. Przez nich działa niegodziwy i jego demony. I nikt ich od tego już nie wyzwoli, do końca ich dni.

   Autor komentarza, środa, 4 sie 2010 #

 48. dlaczego polityka wkrada się w nasze serca a nie rozum

  Autor komentarza, wtorek, 3 sie 2010 #

  • anusia1 witaj bardzo coś mądrego napisałaś w pełni się podpisuje pod twoimi słowami jeżeli mogę.sam udzielam się politycznie w moim mieście i wiem że polityka powinna być jak najdalej od ludzi zbyt dużo spraw o nas bez nas jeżeli rozumiemy te słowa.patrze się w tv i widzę że jako państwo nie mamy problemów walczymy o jakieś zwykłe sprawy bez dużego znaczenia a są ludzie dzieci chore głodne którymi powinniśmy się zająć a nie walką z krzyżem o krzyż duża część tamtych osób pod pałacem sama nie rozumie czemu tam są…

   Autor komentarza, czwartek, 19 sie 2010 #

 49. Nie bójcie się Krzyża !!
  Bóg ustami proroka Jeremiasza rozdz.10
  bóstwa i bałwochwalców

  1 Słuchajcie słowa, które Pan mówi do was, domu Izraela!
  2 To mówi Pan:
  Nie przyswajajcie sobie postępowania pogan
  ani nie obawiajcie się znaków niebieskich*,
  mimo że obawiają się ich poganie.
  3 * Albowiem to, co wzbudza lęk u pogan, jest niczym,
  jako że jest drewnem wyrąbanym w lesie,
  obrobionym dłutem, rękami rzeźbiarza.
  4 Zdobi się je srebrem i złotem,
  umocowuje się za pomocą gwoździ i młotka,
  by się nie chwiało.
  5 [Krzyże] te są jak strachy na ptaki wśród pól ,
  nie mówią,
  trzeba je nosić, bo nie chodzą.
  Nie bójcie się ich, gdyż nie mogą zaszkodzić,
  ani są zdolne czynić dobrze.
  CZY STARCZY CHARYZMY PREZYDENTOWI I RZĄDOWI Å»EBY USUNĄĆ KRZYÅ» ????
  Jeśli nie>przegra cały naród.
  Gdybyście strzegli tak jak krzyża przykazań Boga to dziś bylibyście wielkim narodem..

  Autor komentarza, środa, 4 sie 2010 #

 50. Jeżeli za daleko do złożenia kwiatów na Wawelu, przenieść Prezydenta i tablicę do Warszawy.
  Krakus

  Autor komentarza, czwartek, 12 sie 2010 #

 51. TVN-TVN24 jako media to pierwsza liga gratuluje pomysłu kontaktu z widzami…

  Autor komentarza, czwartek, 19 sie 2010 #

 52. Potwierdzam

  Autor komentarza, czwartek, 19 sie 2010 #

  • osobiście byłbym bardzo szczęśliwy gdybym mógł dołączyć jako reporter do tvn

   Autor komentarza, czwartek, 19 sie 2010 #

 53. miałem ostatnio przyjemność fakt po raz kolejny poznać reporterów tvn-u mieliśmy powódz w gubinie opinia pozytywna są bardzo otwarci na normalne relacje między ludzkie jako reporter regionalnej tv nie odczułem przepaści że jestem gorszy pomimo tego jak wiadomo że tvn to pierwsza liga-dziękuje

  Autor komentarza, poniedziałek, 23 sie 2010 #

 54. super strona pozdrawiam tvn

  Autor komentarza, poniedziałek, 23 sie 2010 #

 55. Jak tak tego wszystkiego slucham ten calej zaklamanej polityki i tego wstretnego zaklamania ze strony kosciola to obrzydzienie mnie bierze,ta cala manipulacja umylsami ludzi to jest poprostu wstretne,ale jak wiemy to najwieksza bron wszechswiatow i niestety bardzo skuteczna wiekszosc ludzi w tyh czasach i nie tylko niepotrafi juz myslec wlasnym mysleniem tylko to jest wazne i prawda co powiedza media, ale niestety tego tak szybko nie idzie wytepic.Chialbym po krotce na pisac i przekazac ludziom ktorzy sa ciezko zaklamani przez kosciol katolicki czy ktos kiedys zastanowil sie nad tym jakie zaklamanie glosza pracownicy kosciola jak mozna powidziec,ze oni to wlasnie glosza wiare Jezusowa no coz to prawda nieukrywam ale gloscic to potrafi kazdy nawet laik tylko w tym rzecz ze zapomienili o czynach Jezusa zeby tak jeszcze czynili tak jak czynil Jezus to by bylo dobrze ale niestety ta wiara jest tylko gloszona.Czy ktos z was drodzy chrzescijanie zastanowil sie nad tym gleboko pewnie nie a moze i bardziej prosciej jest nie myslec o tym ale jak wiemy moze nie wszyscy przeciez Jezus nauczajac religi nie pobieral za to oplat,ze ja chodzil od domu do domu gleszac swoja wiare czy placomno mu za to NIE robill to z przekonania i mozna by wiele innych rzeczy powiedziec w przeciwienstwie do tego kosciola ktory jest tylko wielka obluda i zaklamaniem ale narod tego i tak nie chce zrozumiec a pracownicy kosciola ciesza sie w ukryciu z tego i opracowuja coraz to nowe cenniki za uslugi koscielne i za GLOSZENIE WIARY JEZUSOWEJ.A tak naprawde zeby chociaz w malym stopniu czynili to czynil Jezus a nie tylko glosili i manipulowali ludzmi bylo by przyjemnij na tym swiecie.Pozdrawiam

  Autor komentarza, wtorek, 7 wrz 2010 #

 56. o korupcji pisza niektorzy komentarze czy nie wiecie ze to teraz normalnosc przeciez w takim kraju gdzie jest anarchia i bezlad to normalnosc przeciez to jrest wlasnie KAPITALIZM kto cwanszy ten wyplywa na wody a uczciwy to wiadomo glupiec w takim systemie i musi zginac,jest wiele przykladow na ten temat ale zabraklo by pewnie zycia zeby o tym pisac w kazdym miescie w kadej malej miescinie siedza zlodzieje na stanowiskach i pastwia sie nad biednymi i co dziwne, nikogo to nieinteresuje no bo jak kto tego wyslucha.Ludzie obudzcie sie i zacznicie myslec o wlasnych problemach,bo to i tak nic nie da, za daleko to wszystko zaszlo a ciezko jest zaczynac od poczatku.Moge podac maly przyklad Kudowa Zdroj miejscowosc uzdrowiskowo wypoczynkowa kto tam rzadzi, burmistrz od wielu lat ten to dopiero prawdziwy zlodziej i wszyscy o tam wiedza a jak przyjdzie do wyborow wszyscy glosuja na niego smieszne ale ktorego razu zapytalem mieszkanca tego miasteczka dlaczego tak sie dzieje odpowiedzal a kogo mamy wybrac przeciez inni kadydaci i tak nie maja szans a pozatym kazdy cicho szepta widzac dokladnie ze to oszust i na dodatek wieloletni alkocholik, skorupowany, typ ale coz maja zrobic siedza cichutko bo sie boja i tak jest wszedzie.Pozdrawiam

  Autor komentarza, wtorek, 7 wrz 2010 #

 57. witam panstwa

  Autor komentarza, środa, 8 wrz 2010 #

  • to jest fajne

   Autor komentarza, środa, 8 wrz 2010 #

 58. Fakt korupcja to dzisiaj normalność w swoim życiu spotykam się z tym na codzień fakt robią to też moi znajomi ubolewam nad tym że nie ma uczciwości przy konkursach czy innych tematach fakt nie powinienem osobiście ubolewać nad tym ale jednak sprawiedliwość powinna być dla każdego a nie tylko dla wybranych ale nie dopuszczajmy pisu do władzy bo osobiście nie chcę po raz kolejny aby było mi głupio za polityków mojego państwa jak przy śp Blidy gdzie jest więcej pytań niż odpowiedzi…

  Autor komentarza, środa, 8 wrz 2010 #

 59. temat wspaniala unia europejska!i co nagle kryzys wielkie potegi maja problemy ekonomiczne i robia sobie doswiadczenia na prawach pracowniczych pani merkel szefowaa sarkozi nastepny dupek mieszkam w grecji i te wszystkie pomoce i ucinanie to jest niezgodne ze wszystkimi prawami robotnikow i dlatego panowie rzadzacy polska jak najdalej od euro!

  Autor komentarza, czwartek, 9 wrz 2010 #

 60. gdy wejdzie euro w polsce koniec kropka no niby wg pana tuska jestesmy na mapie zielona oaza ok wchodzi rp do unii prosze mi podac przelicznik zl na euro klaniam sie

  Autor komentarza, czwartek, 9 wrz 2010 #

 61. polska zawsze byla krajem o wspanialych tradycjach i nigdy nie bylo pogodzenia do kierunku na lewo a p. malinowski przypomina mi dobrego wujka gierka i niech jeszcze zawola pomozecie!ludzie !

  Autor komentarza, piątek, 10 wrz 2010 #

 62. faktem jest że euro wspolna waluta jest nie unikniona ale zgadzam się odczujemy to nie jesteśmy oczywiście bogatym narodem jak premier tak myśli ok ale nie każdy ma takie dochody… euro wejdzie ponieważ musi ale nie spieszmy się z tym.ws tradycji mamy tak jak obrączki o których zapominamy-symbol który zaczyna tracić na znaczeniu…

  Autor komentarza, sobota, 11 wrz 2010 #

 63. Wyczytałam zdanie ,które chciałabym sprostować ,mianowicie polityka nie wkrada się ani w nasze serca ,ani w rozum ,ona z naszych rozumów robi połmużdżki.To jest niestety żenada.

  Autor komentarza, wtorek, 14 wrz 2010 #

 64. Właśnie dowiedziałem się z rozmowy p. Kuźniara z p. Wasserman, że jest ona prawnikiem. Po jej wypowiedzi na temat usunięcia krzyża mogę tylko stwierdzić, że medycyna jest bezsilna w takich przypadkach i tylko szkoda kosztów poniesionych przez państwo na wykształcenie tej pani… Boże chroń nas przed takimi przedstawicielami Temidy… vide Lech Falandysz…

  Autor komentarza, czwartek, 16 wrz 2010 #

 65. pozdrawiam czy jescze bedziemy mieli do czynienia z takimi kretynami jak palikot to zakrawa na cyrk ! czy pan dusk spi czy tez jest kretynem

  Autor komentarza, czwartek, 23 wrz 2010 #

 66. to; dusk; pochodzi od donalda!

  Autor komentarza, czwartek, 23 wrz 2010 #

 67. poswiecenie tyle czasu antenowego kretynowi to tez fajne . mielismy juz warchola leppera teraz mamy idiote ! brawo !

  Autor komentarza, czwartek, 23 wrz 2010 #

 68. Jak wy mało wiecie

  Autor komentarza, piątek, 24 wrz 2010 #

 69. pozdrawiam pytanie polska to zielona oaza w EE i wszystko tak idzie dobrze to dlaczego zastosowuje sie ciecia ekonomiczne jak w innych krajach tzn tylko niemcy sa na plus i rzadza wraca stare! a moze ameryce sie nie podoba ze dolar dostaje w dupe ich przegrane wojny i kombinacje!ten temat mozna rozszerzyc!ee wspaniala organizacja miliardy euro do dyspozycji kwitnace gospodarki i nagle krach kryzys! cos jest nie tak kto kogo oszukuje .

  Autor komentarza, środa, 29 wrz 2010 #

 70. Proszę Państwa,tak nie można.Media nie są od kreowania rzeczywistości,lecz od jej przedstawiania,lub komentowania.Dziś od rana bełkoczecie o wicemarszałku sejmu z PJN.Nikt o tym nie mówi,tylko Wy.Po co psuć atmosferę i judzić.Czy naprawdę ciężko się Wam pracuje,gdy panujw zgoda w polityce?To nie tylko sensacie,lecz chodzi o Polskę.NIE CZYŃCIE ZADYMY!

  Autor komentarza, czwartek, 25 lis 2010 #

 71. jest w tym trochę prawdy tv nie powinna kreować ale sami tego nauczyliśmy media wystarczy abyśmy zmienili program sygnalizowali co chcemy oglądać jeżeli tego nie robimy to przemyślmy gdzie jest problem i jak go zwalczyć

  Autor komentarza, czwartek, 25 lis 2010 #

 72. Towarzyszu Kalisz i pawle graś- przestańcie pleść bajki( wg was dla naiwnych) w sprawie rzekomo prawidłowo prowadzonego śledztwa o katastrofie smoleńskiejJesteście niewiarygodni,łącznie z tymi, których usiłujecie reprezentować Za swoje kłamstwa, panie urbanie II powinieneś dostać order orła białego.Przyjdzie jednak taki czas, że będziesz hau,hau -coś nakłamał.A o grożących wypadkach samochodowych i nie tylko ostrzegł te panie europoseł Landsbergis na publicznym przesłuchaniu w Brukseli, o czym wszyscy wiedzą, tylko wy gracie głupa.Przecież były już różne wiadome „wypadki”-nawet w strzeżonych więzieniach.Stosowane są różne metody „nieszczęśliwych” wypadków w celu pozbycia się niewygodnych świadków.

  Autor komentarza, niedziela, 12 gru 2010 #

 73. pocaluj pana w tylek

  Autor komentarza, środa, 16 mar 2011 #

 74. Musze powiedzieć że nie jest tak do końca jak pan twierdzi .Niby interesujecie sie tym co sie dzieje na zewnątrz ale podajecie do wiadomości tylko to co wam wygodne .Tak bardzo potrzebowałam pomocy i nikt nie kiwnąl nawet palcem .Nam wszystkim jest pilnie potrzebna pomoc a nikt nie robi nic rzeby to zatrzymac.Przeprowadzają doświadczeniaq na ludziach o czym napewno i wy doskonale wiecie a udajecie Niemcow bo boicie sie narazić rzadowi.To jest niewporządku że ci najbiedniejsi sa skazani na taką przemoc.Robienie z ludzi wariatów to dewiza państwa demokratycznego .To rząd ktory po trupach brnie do celu tak zaślepiony wojną o stołek że nie przebierają w środkach.Wstyd, sandal ,łobuzeria.

  Autor komentarza, środa, 16 mar 2011 #

 75. Przypadkiem przysłuchiwałam się p. Katarzynie Krzyżanowskiej – …., komentującej ślub Wiliama i Kate i o zgrozo!!!! usłyszałam, że pokrewienstwo miedzy nimi w którymś pokoleniu pochodzi od „KRÓLI” angielskich; co za plama! odmianę przez przypadki polskiego rzeczownika „król”; nie należy chyba mylić z „królikami”.Pani Katarzyno, proszę przypomnieć sobie odmiane przez przypadki tego rzeczownika; w koncu należało sie troche przygotowac do komentowania tej tematyki.
  Å»yczę jak najmniej tego typu wpadek / nie przystoi!!/

  Autor komentarza, piątek, 29 kw. 2011 #

 76. jestescie daremni serio zarabiacie za duzo kasy ludzi macie gdzies ma byc bezrobocie zapraszacie samy takich co chciace zaproscie mnie mowicie o czy chcecie aby wam bylo dobrze szkoda slow jestescvie daremni

  Autor komentarza, środa, 2 maj 2012 #

 77. niech przestanie sie wysmiewac z dzialkowcow ten lalus redaktorek wstajesz i wiesz niech sie cieszy ze ma taka platna prace i moze kupic sobie domek z basenem na terenie dzialek biednych ludzi

  Autor komentarza, środa, 11 lip 2012 #

 78. burza o radary a wystarczy jezdżić zgodnie jak określają znaki drogowe.Wszystkim maruderom co radary przeszkadzają daję pomysł żeby negowali wszystkie znaki to będzie wolnoAMERYKANKA ja przejechałem ponad 1,5 mil km i zapłaciłem tylko i aż jeden mandat.Piraci to tylko wy teraz macie problem.ja jestem za bezpieczeństwem na drogach

  Autor komentarza, piątek, 11 sty 2013 #

 79. Bije z tego bloga naturalnoscia i szczeroscia. Ciesza mnie takie posty, zgadzam sie z kazdym zdaniem.

  Autor komentarza, sobota, 25 kw. 2015 #

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 1000 sklepów