Partnerstwo z firmą Adobe

 

Jakiś czas temu zostałem zaproszony do współpracy z firmą Adobe. Dziś mogę się już pochwalić, że od wczoraj jestem oficjalnie Partnerem Adobe.

Dzięki temu będę miał dostęp do wersji demonstracyjnych nowych wersji oprogramowania, jak również do informacji o nadchodzących wydarzeniach – premierach, pokazach, szkoleniach itd. Informacje te będę publikował w specjalnej kategorii: Adobe Partner.

Programy Adobe wykorzystuję głównie w pracy – w procesie tworzenia stron WWW są zdecydowanie najpopularniejszym i najczęstszym narzędziem. Może sam zwykle nie projektuję ich, ale już do dalszej obróbki zdecydowanie bez Photoshopa czy Illustratora są mi niezbędne. Ostatnio musiałem też zapoznać się z Flashem czy nawet z… inDesign, ponieważ w takim formacie dostałem jeden projekt ;)

Zauważyłem, że Ewangelistą Adobe został również Futomaki, który też pracuje z programami tej firmy. Polecam więc również blog Aleksa, który na pewno będzie poruszał zupełnie inne kwestie.

Wracam do pracy, kolejne strony same się nie stworzą :)

Wpis opublikowany 20 kwietnia 2012
Tagi: , ,
Kategorie: Adobe, blog, wszystkie

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Partnerstwo z firmą Adobe"

 1. Gratuluję :) jakby nie patrzeć, to jest postęp.

  Będąc jeszcze studentem, miałem okazję być na wykładzie ewangelisty adobe, który reklamował mobilne wersje air na Android’y ;-). W sumie to otrzymywał pierwsze modele tychże urządzeń a jednocześnie reklamował flash’a.

  bobiko, piątek, 20 Kwi 2012 #

 2. Gratuluje :) Hint: w Polsce brakuje mozliwosci polecenia produktow Adobe przez program partnerski w prosty sposob ;)

  Krzysztof Trynkiewicz z SukcesStrony.pl, niedziela, 22 Kwi 2012 #

 3. Gratulacje :)

  b0br, niedziela, 22 Kwi 2012 #

 4. Tylko pogratulować :)

  keburs, czwartek, 17 Maj 2012 #

 5. Świetnie, znaleźli Cię gdzieś w internecie a to oznacza, że jesteś ważny. Szczere gratulacje.

  Tomasz, poniedziałek, 21 Maj 2012 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów