Nowy wygląd panelu AZ.pl

 

Miła niespodzianka po zalogowaniu się do panelu w AZ.pl: nowy wiosenny wygląd. W sumie zgrabne i dalej dość funkcjonalne – zmienił się tylko wygląd ;) Ale dodatnie rozwijanego menu poziomego chwalę. Zresztą, w takim panelu w końcu tylko rejestrujemy domenę i dłużej tam nie siedzimy.

Wpis opublikowany 12 kwietnia 2007
Tagi: , , , , , ,
Kategorie: wszystkie

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Nowy wygląd panelu AZ.pl"

 1. Bardziej użyteczny. Już nie musze zjeżdżać na dół aby sprawdzić kiedy domeny zagraniczne wygasają, bo mam pasek u góry rozwijany. Niektórych grafik nie wgrali jeszcze na serwer np w panelu domen zagranicznych.
  Co do koloru to bardzo mi się takie odcienie nie podobają. Są zbyt ponure jak na stronę biznesową i zniechęcają troszeczkę.

  ps.
  Tomaszu zrobisz ty kiedyś klikalny top przenoszący na stronę główną? Dla mnie to takie naturalne, że jak tu wchodzę to główkuję jak tu wrócić na stronę główną.

  Autor komentarza, piątek, 13 kw. 2007 #

 2. ladne. grunt ze jest menu u gory, szybciej idzie niz wieczne scrollowanie opcji z boku a jest tego troche. i siedzimy siedzimy jak sie ma 100+ wiecej domen i co chwile jest kolejna do odnowienia ;)

  Autor komentarza, piątek, 13 kw. 2007 #

 3. @mkr: a wiesz, że cały czas było? Tylko się literówka wzięła wkradła i przesunęło się na obszar, gdzie ciężko kliknąć ;)

  A wracając do AZ. Poziome menu faktycznie chyba mi ułatwi pracę. Chociaż jeszcze się do niego nie przyzwyczaiłem. Za to w pionowym bardzo podoba mi się opcja zwijania niektórych części – np. konto doładowuję sobie 2 razy w roku na większą kwotę, czyli nie muszę ciąglę oglądać długaśnej listy z możliwościami doładowania. A gdyby pojawiła się jeszcze możliwość zmiany kolejności bloków… mniam ;) Transfer nie jest najczęściej wykonywaną czynnością, z chęcią bym go ciepnął gdzieś poniżej np. listy domen krajowych.

  A sam wygląd… hm… kto wpadł na pomysł, żeby utłuc dobrze znany image? Strona główna jest przyjemna dla oka, kolorystyka podchodzi pod „profesjonalną”, logo jest rozpoznawalne. A panel? Cofam ten „wiosenny wygląd” – pisałem to na przyciemnionej matrycy sądząc, że w rzeczywistości jest to jasne i radosne. A tu pocę się z tą kombinacją klawiszy do podświetlania ekranu, a kolory dalej takie szaro-bure… A logo i slogan („Adresy Za… chwilę!”) to chyba jako insert do jakiegoś tygodnika dorzucili niedawno…

  Autor komentarza, piątek, 13 kw. 2007 #

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 1000 sklepów