miniPortal Harcerski gra razem z Wielką Orkiestrą!

 

Tak jak w roku poprzednim, miniPortal Harcerski chcąc wesprzeć wspaniałą akcję, jaką jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, wystawia aukcję, z której dochód jest w całości przekazywany na konto Fundacji. W zeszłym roku były to nasze „firmowe” koszulki, w tym roku coś jeszcze lepszego!

W tym roku wystawiamy specjalnie przygotowane koszulki z wielkoorkiestrowym logo miniPortalu! Nie trzeba chyba dodawać, że jest to seria specjalna? Na całym świecie istnieją 4 sztuki, w tym dwie można dostać na tych specjalnych aukcjach!

Zaczynamy od 1 zł! Aukcje kończymy w dniu finału, 8 stycznia, około godziny 21.

Co to za koszulki?

Są to dwie najlepsze gatunkowo koszulki firmy PromoStars („Premium”) w kolorze czarnym, z pełnokolorowym nadrukiem w postaci okolicznościowego logo miniPortalu. (Taka forma nadruku nie jest może tak super wytrzymała jak sitodruk i wymaga np. trochę więcej uwagi przy praniu, ale efekt wizualny rekompensuje to w zupełności :))

Na aukcjach dostępne są dwie koszulki w dwóch różnych rozmiarach: M i L – każda na osobnej aukcji, rozmiar jest podany w tytule aukcji.

W jaki sposób pomagam Orkiestrze?

Źródło: http://aukcje.wosp.org.pl/country_pages/1/0/tutor/

„Ofiarowujesz przedmiot, który wystawisz na sprzedaż. Zwycięzca Twojej aukcji najpierw wpłaca kwotę za wylicytowany przedmiot na konto WOŚP, następnie Ty wysyłasz wylicytowaną rzecz do Zwycięzcy.”

Czyli w skrócie: suma za którą wylicytujesz koszulkę jest przelewana na konto Fundacji. Gdy dostaniemy potwierdzenie wpłaty, wysyłamy koszulkę do Ciebie. Na nasz koszt oczywiście.

Jak mam zapłacić za koszulkę?

Po wygranej aukcji otrzymasz specjalny numer konta i unikalny identyfikator. Na to konto musisz wpłacić pieniądze za aukcje. Więcej szczegółów na stronach Allegro

Czemu mam akurat licytować koszulkę miniPortalu?

Sprawa jest bardzo prosta, wręcz banalna: bo ta koszulka jest po prostu fajna :)

Kto jest odpowiedzialny za aukcję?

Główny admnistrator miniPortalu Harcerskiego: Tomasz Topa. Kontakt: aukcja-wosp@topa.pl lub GG: 2596956

Koszulka miniPortalu Harcerskiego

Wszystko już jasne? No to licytujemy!

Czuwaj, Sie ma!

Wpis opublikowany 3 stycznia 2006
Tagi: , , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "miniPortal Harcerski gra razem z Wielką Orkiestrą!"

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 1000 sklepów