mBank – zniesienie opłat za dokonanie przelewów – potwierdzone!

Tak jak przewidywałem, komunikat prasowy wypuszczony przez netPR kilka dni temu był falstartem, ale dzisiaj na szczęście wiadomość ta została potwierdzona: znów mamy w mBanku darmowe przelewy dowolne i zdefiniowane!.

Informujemy, że od 11.02.2008 r. będzie obowiązywać w mBanku nowa Taryfa Prowizji i Opłat. Zmiany polegać będą na:

  • zniesieniu opłaty za dokonanie przelewu zdefiniowanego na rachunek w innym banku z rachunku eKONTO, izzyKONTO i eMAX,
  • zniesieniu opłaty za dokonanie przelewu na dowolny rachunek bankowy w innym banku z rachunku eKONTO, izzyKONTO i eMAX,
  • zniesieniu opłaty za dokonanie przelewu do ZUS, Urzędu Skarbowego oraz innego organu podatkowego z rachunku eKONTO i izzyKONTO,
  • zniesienie opłaty za dokonanie pierwszego w miesiącu przelewu zdefiniowanego na rachunek w innym banku z rachunku eMAX plus,
  • zniesienie opłaty za realizację zlecenia stałego na rachunek w innym banku z rachunku eKONTO i izzyKONTO.

Informacja o zniesieniu prowizji pojawiła się dzić na blogu mBanku. Pełna tabela prowizji i opłat dostępna na stronach mBanku.

Załóż konto w mBanku: eKonto, IZZY Konto (dla młodzieży), mBiznes dla firm.

Komentarze do wpisu "mBank – zniesienie opłat za dokonanie przelewów – potwierdzone!" (dodaj swój »)

  1. matipl

    poniedziałek, 11 lut 2008 #matipl (WWW)

    no i tak powinno być zawsze. Dobrze, że zmądrzeli i przywrócili „stare” opłaty

    Odpowiedz na to

  2. poniedziałek, 11 lut 2008 #Chumber (WWW)

    Nie narzekajmy, 50 gr to nie majątek, w porównaniu do innych banków i tak było dobrze :)

    Odpowiedz na to

  3. poniedziałek, 11 lut 2008 #Chumber (WWW)

    …i eMax Plus też wyżej oprocentowany :)

    Odpowiedz na to

  4. poniedziałek, 11 lut 2008 #pio (WWW)

    ale polecenie zapłaty nadal kosztuje zeta. szkoda, myślałem że jak wszystko – to wszystko.

    Odpowiedz na to

  5. Tomasz Topa

    poniedziałek, 11 lut 2008 #Tomasz Topa

    Zawsze kilka groszy do przodu – wcześniej oprócz miesięcznej opłaty potrącali również za każdy przelew.

    Odpowiedz na to

  6. Jerzyk

    poniedziałek, 11 lut 2008 #Jerzyk (WWW)

    Potrącali za zlecenia stałe, a to co innego. Za przelew w ramach polecenia zapłaty nie potrącali. 1zł miesięcznie i wszystko. Tak niestety zostało, ale i tak było, jest i (oby) będzie lepiej niż gdzie indziej;-)

    Odpowiedz na to


  7. Na blogu działa system WP Super Cache oraz filtr antyspamowy. Twój komentarz może się pojawić na stronie z pewnym opóźnienem - cierpliwości.

    Nowe komentarze do tego wpisu możesz również śledzić poprzez RSS.