Lista odbiorców w mBanku

 

Bardzo brakuje mi w systemie mBanku jednej, dość prostej a zarazem przydatnej funkcji: możliwości tworzenia listy odbiorców. Chodzi o swoistą „książkę adresową” – wpisuję imię, nazwisko, adres, numer konta, klikam OK i mam zapamiętanego człowieka. Później chcąc wykonać przelew, obok „numer rachunku” pojawia się ikonka „wybierz odbiorcę z listy” i wybranie nazwiska powoduje automatyczne wypełnienie wszystkich danych adresowych i pozostaje tylko wpisanie kwoty.

Masz konto w mBanku? Też uważasz, że zaproponowana opcja bardzo by ułatwiła korzystanie z przelewów? Koniec z szukaniem numerów kont w historii transakcji! Wypowiedz się w tej sprawie na mForum – im więcej osób będzie się takiej funkcji domagać, tym silniejszy ten promyczek nadziei, że mBank się chociaż nad tym zastanowi :)

Wpis opublikowany 20 marca 2007
Tagi: , , , , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Lista odbiorców w mBanku"

 1. Jednym słowem chodzi ci o takie przelewy zdefiniowane, tyle że z każdorazową koniecznością potwierdzenia hasłem jednorazowym/smsowym?

  Ja kiedyś (jakieś 3 lata temu) pisałem do mBanku z inną propozycją – wyszukiwania w historii nie po kwotach czy rodzajach operacji, a po odbiorcy/nadwacy przelewu. Przykładowo chcę sprawdzić ciągłość wpłat za neta, wpisuję w wyszukiwarce operacji „mój operator”, i wywala mi wszystkie przelewy np. z ostatnich 12 miesięcy… Odpisali że fundusze na razie zostały wykorzystane na rozwój innych rzeczy ;)

  Leszek, wtorek, 20 Mar 2007 #

 2. Nie, mówię o czymś jeszcze bardziej przyziemnym. Przepisanie tych kilku cyferem z hasła jednorazowego to naprawdę banał. Chodzi mi po prostu o stworzenie „książki adresowej”, „kontaktów” czy jak tam zwał tak zwał. Chodzi po prostu o banalną tabelkę zawierającą 3 kolumny: Imię i nazwisko, adres, numer konta. I koniec! Chcę mieć możliwość przejrzenia takiej tabelki w dowolnym czasie, opcji dodania do tej tabelki nowego wiersza z danymi nowego człowieka czy usunięcia już obecnego. A podczas wykonywania przelewu prostej opcji „wybierz odbiorcę z mojej tabelki”. Pojawia się lista, klikam na „Staszkiewicz” i automatycznie w formularzu przelewu pojawia mi się Twój adres i numer konta. Ot tyle, proste i łatwe…

  Tomasz Topa, wtorek, 20 Mar 2007 #

 3. I pojawił się kolejny wątek na forum mBanku: „czy mBank sie rozwija?!?” założony przez BigB. I dobrze, widać, że warto było zamieszać ;)

  Tomasz Topa, wtorek, 20 Mar 2007 #

 4. W Inteligo cuś takiego na szczęście jest :)

  Łukasz Więcek, środa, 21 Mar 2007 #

 5. Bez sensu, przecież możesz sobie zdefiniować listę odbiorców częstych przelewów. A jak rzadko przelewasz, to automatycznie oznacza że i ich lista jest niepotrzebna.

  Wanted, środa, 21 Mar 2007 #

 6. Słuchaj, przecież to jest dokladnie to samo co przelewy zdefiniowane tylko zamiast drop down w przelewie masz listę, gdzie trzeba kliknąć – moim zdaniem duuużo lepsze rozwiązanie jak masz naprawdę dużo kontrahentów. Nie mogę zrozumieć co w obecnej funkcjonalności jest takie, co Ci brakuje. Może po prostu jej nie rozumiesz?

  Andy, piątek, 18 Kwi 2008 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów