Konkurs dla startupów: start with e-nnovation 2011

 

W ramach tegorocznej konferencji e-nnovation po raz drugi Allegro organizuje konkurs dla startupów. Najlepsze serwisy będą mogły zaprezentować się przed publicznością podczas konferencji, a nagrodą główną jest €10 000.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 28 sierpnia, został więc jeszcze miesiąc żeby w maksymalnie 500 słowach opisać i zgłosić swój projekt.

Wśród zgłoszeń Jury wybierze 5 najciekawszych, które dostaną zaproszenie na konferencję. Tam wystąpią przed publicznością.

Wszystkie szczegóły dostępne na stronie http://e-nnovation.pl/contest/.

Wciąż można rejestrować się na konferencję e-nnovation 2011 – wstęp na dwa dni wykładów, catering, imprezę integracyjną i możliwość spotkania wielu ciekawych ludzi to tylko 497 PLN.

Wpis opublikowany 25 lipca 2011
Tagi: , , , ,
Kategorie: ciekawostki, internet, it, komercyjne, konferencje, miniblog, startupday, wszystkie

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Konkurs dla startupów: start with e-nnovation 2011"

  1. No ciekawe co tym razem pokaże się światu.

    Ja ostatnio trafiłem na coś takiego: http://www.mójpolityk.pl

    Rysiek, piątek, 19 Sie 2011 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów