Izabelinda

 

To nie jest artykuł sponsorowany :) Zresztą treści będzie niewiele, krótkie wprowadzenie, jeden link i dalej wszystko jasne :) Proszę Państwa, dzisiaj prezentuję wybitną panią fotograf i Jej wybitne prace.

O kim mowa? O żonie wychowawcy ze starych dobrych czasów liceum :), p. Izabeli Wilmie-Drzeżdżon. Izabelinda oprócz tego, że wychowuje synka (pozdrowienia dla małego DD) i męża ;), zajmuje się fotografią. I fotografuje świetnie. Co fotografuje? Jak sama napisała:

Na moich zdjęciach znajdziecie przeważnie kobiety… to najbardziej fascynujące stworzenia jakie znam. Tak zmienne, kształtne, magiczne, że można je tylko wielbić (co niniejszym czynię – oddając im hołd swą fotografią).

Ale nie tylko. Wszystkie fotki są naprawdę super i bardzo mi się podobają *.

Dodam jeszcze, że jedno ze zdjęć wykonanych przez p. Izę zajęło 3 miejsce w znanym konkursie organizowanym przez miesięcznik Playboy – Fotoerotica 2005. Raz jeszcze gratulacje!

Zobacz koniecznie fotogalerię Izabelindy

*) PS. No, może bym delikatnie prosił o zdjęcie mojej fotki z wpisu o bilardzie w fotoblogu – ja się wybitnie nie nadaję na żadne sesje… ;)

Wpis opublikowany 1 marca 2006
Tagi: , , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Izabelinda"

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
3000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów