iSnooker.net

 

Co jakiś czas Eurosport prezentuje relacje z turniejów wspaniałej gry, jaką jest snooker. Turnieje takie jak Grand Prix w Preston, British Open, UK Championship, Welsh Open, China Open, The Masters czy choćby Malta Cup ściągają całą śmietankę światowych snookerzystów. I mnóstwo ludzi przed telewizory. Ale pomiędzy turniejami jakoś tak pusto… Co wtedy? Sami zagrajmy w snookera! Online!

Od czasu do czasu, po dniu nauki, zasiadam sobie do komputerka i grywam właśnie w snookera online. I nie mówię tu o jakimś kolorowym syfie w Wirtualnej Polsce, ale o znacznie lepiej zrobionej grze. Polecam iSnooker.net, ponieważ właśnie tutaj zdarza mi się pojawiać i grać z ludźmi z grupy ;)

To nie jest typowa flashowa gierka online. Ściągamy 2mb pliczek (lub wersję z nagranymi komentarzami sędziego: 8mb), szybko instalujemy i odpalamy. Mamy do wyboru grę kontem anonimowym („guest”) lub możemy założyć swoje imienne konto. Przez 14 dni możemy grać pod swoim wybranym nickiem za darmo, natomiast jeśli później będziemy chcieli utrzymać swoje statystyki, to będzie trzeba zapłacić. Abonament roczny to tylko 41 USD, a w zamian mamy możliwość brania udziału w turniejach z nagrodami pieniężnymi.

Poniżej screen z początku partii. Grafika jest przejrzysta i czytelna – nic więcej nie potrzeba. A zarówno Ewelina jak i Krzysztof mogą potwierdzić, że gra wciąga ;)

Screen: iSnooker

Aha – gdyby ktoś się zdecydował założyć tam konto, prosiłbym o podanie referenta: „TomaszTopa” :)

Wpis opublikowany 4 marca 2006
Tagi: , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "iSnooker.net"

 1. ja tam jednak wole snookra z http://www.gry-online.wp.pl – wymiata:D

  Autor komentarza, sobota, 4 mar 2006 #

 2. wszystko ładnie pięknie ale cholera od kilku dni isnooker nie wyświetla mi listy dostępnych pokoi z graczami – a jak się grało ponad tydzień to już jest narkotyk, a ja na odwyku… ;)

  Autor komentarza, sobota, 4 mar 2006 #

 3. Na forum iSnookera w dziale „Troubleshooting” pojawił się taki temat, ale nikt z administracji nie raczył jeszcze odpowiedzieć…

  Autor komentarza, niedziela, 5 mar 2006 #

 4. Emasz. Ja juz gram w to ponad rok a niemalze nawet juz chyba poltora. Gierka Wypasiona. Jakbys kiedys chcioal sie zmierzyc pisz na gadu 1739443 to sie w jakims lobby ustawimy na partyjke. Pozdroweczki

  Autor komentarza, wtorek, 6 cze 2006 #

 5. wypasiony snookerek najlepszy w jakiego gralem na kompie polecam piekna wkreta po paru maszkach

  Autor komentarza, wtorek, 15 sie 2006 #

 6. Witam, isnook jest świetną gierką. Niedługo na forum oficjalnej strony polskiego wiązku snookera, stronie http://www.snooker.pl pojawi sie liga snooka, dam zanć jak się zapisy zaczną :P

  Autor komentarza, piątek, 2 lut 2007 #

 7. Oo… Super! Chyba ponownie wykupie znowu abonament :)

  Autor komentarza, piątek, 2 lut 2007 #

 8. Właśnie jakiś czas temu czytałem sobie recenzję tej gry w gazecie na http://www.polskisnooker.pl. Tam też oceniono ją bardzo wysoko :). Czyli nie wszystko złoto, co WCS się nazywa ;).

  Autor komentarza, wtorek, 6 lut 2007 #

 9. Witam, pierwsze zapisy do tu ligi isnookera otwarte, zapraszam na stronę http://www.isnooker.webpark.pl :), nie wiem czy to zachęci czy nie, ale w lidze gramy na *DARMOWYCH kontach guestach.

  *darmowych dużymi literami, ponieważ takie słowa ściągają uwagę :D

  Autor komentarza, piątek, 9 mar 2007 #

 10. Gdzie można dostać tą gre do pobrania na pc? Proszę o pilną odpowiedź bo mi się trochę spieszy

  Autor komentarza, sobota, 24 lis 2007 #

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 1000 sklepów