iSnooker 1.8.54 z TV Mode

 

3 dni temu została wydana nowa wersja (1.8.54) gry iSnooker. Największym ficzerem tego wydania jest dodanie tzn. TV Mode – podczas gry przeciwnika oraz podczas pokazywania naszych uderzeń obraz zmienia się z widoku 2D na widok 3D i oglądamy stół i toczące się po nim bile z perspektywy kamery telewizyjnej umieszczonej w rogu pokoju. Efekt widać dokładnie na screenach. Jak dla mnie – bomba. Idę jeszcze jedną partię rozegrać :)


iSnooker 3D
iSnooker 3D

Wpis opublikowany 21 kwietnia 2007
Tagi: , , , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "iSnooker 1.8.54 z TV Mode"

 1. Nie lepiej wybić gdzieś z kimś w RL? Gier udających real sporty nie rozumiem, nigdy nie lubiłem się z EA nba albo fifa…

  Autor komentarza, niedziela, 22 kw. 2007 #

 2. A co powiecie na sapera? Ja gram we wszystkie wersje (3D, na ukos, i inne mutacje ) codziennie i mam coraz lepszy czas. W bilardzie brakuje adrealiny. W moim przypadku gdy układałem 7 godzin wersję 3D i przy samym końcu gdy się pomyliłem to omal nie rozniosłem pokoju….

  Autor komentarza, niedziela, 22 kw. 2007 #

 3. @Aaben: Nie no, to tylko taka pierdółka do pogrania późnym wieczorem do poduchy :) W bilardzika grywam z ludźmi z uczelni, będzie też trzeba się kiedyś wybrać do klubu na snookera :)

  Autor komentarza, poniedziałek, 23 kw. 2007 #

 4. Witam
  Gdzie znajduje sie link do sciagniecia iSnookera??
  Bo chcialbym Pograc:D Widac ze fajne:]
  Dziekuje :] PoZdRo :]

  Autor komentarza, środa, 9 maj 2007 #

 5. Faktycznie snooker komputerowy i realny to dwie zupełnie inne rzeczy, jednak można grać w realu i wirtualnie. Snooker to bardzo trudna gra, nawet po roku gry nie da się jeszcze fajnie budować brejków i grać precyzyjnych odstawnych, iSnooker to umożliwia, przede wszystkim uczy taktyki i rozgrywania brejków, no i zawsze można sobie trzepnąć taki brejk 100+ :D.

  Autor komentarza, poniedziałek, 25 cze 2007 #

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 1000 sklepów