iPad Made Simple

 

Odwiedzając wczoraj sklepy z elektroniką trafiłem na wystawione iPady. Podchodzą do nich różne osoby – od geeków, którzy bezproblemowo zaczynają śmigać po zainstalowanych aplikacjach, po tych którzy po raz pierwszy mają styczność z takim urządzeniem, cieszą się z prostej obsługi, odkrywają.

Obok leży wielkie tomisko. Podchodzę bliżej, odwracam – „iPad Made Simple”. 740-stronicowa książka wyjaśniająca jakie to proste jest to urządzenie ;)

Nie wiem jak Wy, ale ja widząc wielką instrukcję obsługi do urządzenia, które powinno być „dla ludzi”, widzę w tym zaraz strasznie skomplikowane ustrojstwo i szukam czegoś innego.

Wpis opublikowany 7 października 2010
Tagi: , , ,
Kategorie: ciekawostki, it, miniblog, offline, rotfl, wszystkie

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "iPad Made Simple"

  1. To nie jest oficjalna instrukcja przecież. To tylko „pisarze” próbujący zarobić na sukcesie Apple :)

    Piotrek, czwartek, 7 Paź 2010 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
3000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów