Internet Explorer 8 beta 2 po polsku

 

IE8 Beta 2 po polsku

Na IEBlogpojawiła się informacja o udostępnieniu przeglądarki Internet Explorer 8 Beta 2 w 21 kolejnych językach, w tym po polsku. Jakiś czas temu pisałem już o Internet Explorer Beta 2.

Na blogu pojawiła się tabelka z linkami do 25 stron w danych językach. Problem w tym, że nie wszystkie linki są aktywne – niektóre oddziały Microsoftu nie przygotowały jeszcze stosownych stron i linki kierują w próżnię. Ba, Microsoft sam o tym informuje:

Note: You might experience a delay in accessing some language sites with the links listed above.You can download all languages from the Microsoft Download Center or periodically check the links above for the Internet Explorer 8 page on Microsoft.com in the language of your choice.

Trochę dziwne takie podawanie linków w przód… Tak czy siak, jeśli ktoś szuka polskiej wersji, niech sprawdzi w Download Center – ten link kieruje do instalki dla WinXP, instalka zajmuje 16MB.

Instalacja zajmuje trochę czasu i wymaga dwóch restartów: najpierw jest odinstalowywana stara wersja, restart systemu, skan systemu w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania, instalacja nowej wersji, pobieranie aktualizacji i znowu restart systemu.

Ważne jest to, że wszystko działa:

Nowa zakładka

» Zobacz dodatkowe ilustracje do wpisu «

 

Wpis opublikowany 17 września 2008
Tagi: , , , , , , ,
Kategorie: internet, it

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Internet Explorer 8 beta 2 po polsku"

  1. A ja dodam jeszcze, że pracujemy również nad tym, żeby przy wydaniu finalnej polskiej wersji IE8 znalazło się w niej trochę dodatków kierowanych tylko na nasz rynek. Tych dodatków związanych z funkcjonalnością „Accelerators” – czyli szybszego wyszukiwania w określonych serwisach.

    Autor komentarza, czwartek, 18 wrz 2008 #

  2. dobry internet explorer 8 beta2 tylko jedna wada wyszukiwarce google zapisuja sie historie a tego niemozna wylaczyc

    Autor komentarza, środa, 1 paź 2008 #

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 1000 sklepów