Internet Explorer – Powinni tego zabronić

 

W3C stworzyło coś tak pięknego jak „box model”, czyli sposób tworzenia stron bez używania wielgachnych, zagnieżdżonych tabel jako szkieletów stron WWW. Kod XHTML wspierany przez CSS w wersji 2 pozwala na tworzenie pięknych, lekkich i łatwych w modelowaniu stron…

Ale oczywiście musi być takie „cudo” jak IE… Ta badzIEwna przeglądarka interpretuje kod jak chce i kiedy chce. I za Chiny Ludowe nie da rady tego syfu zmusić do działania w sposób przewidywalny. Zarówno FF jak i Opera (wersje 7 i 8) potrafią jakoś poradzić sobie ze standardami, ale przecież Micro$oft musi się wybić…

„It’s not a bug. it’s a feature” – bullshit drodzy panowie marketingowcy… Kto żyw, niech bojkotuje kIEpski soft i instaluje coś lepszego. Browsehappy!

Wpis opublikowany 16 września 2005
Tagi: , , , , , , , , , , , ,
Kategorie: internet, software, webdesign, webmaster, wszystkie

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Internet Explorer – Powinni tego zabronić"

  1. szymon, piątek, 8 Cze 2007 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
3000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów