Google Sites

 

Google Sites, a new offering from Google Apps, makes creating a team site as easy as editing a document. Use Google Sites to centralize all types of information — from videos to presentations — and share your site with just a few people, your entire organization, or the world.

Google wzięło swoje Google Apps (Docs, Calendar, Picasa, GMail we własnej domenie), dorzuciło do tego kreator stron oparty o Wiki (czyli to co kupili od JotSpot, gotowało przez kilka miesięcy na wolnym ogniu i presto! Po powrocie z uczelni podepnę jakąś domenę i przetestuję dokładnie. W międzyczasie polecam filmik-prezentację:


A tak prezentuje się przykładowa strona intranetowa zbudowana w oparciu o Google Sites:

Google Sites

Wpis opublikowany 28 lutego 2008
Tagi: , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Google Sites"

 1. Trochę już to testowałem kilkanaście dni temu. Niestety nie zabrnąłem za daleko, ponieważ wydało mi się to tak prymitywne i tak ubogie, że nie byłem w stanie sklecić czegoś większego, niż prawie nic…
  Zresztą, przykładowe strony też nie powalają.

  homikus, czwartek, 28 Lut 2008 #

 2. Ooops, pochrzaniło mi się, pokornie proszę o wybaczenie… Cofam wcześniejsze bazgroły. Ech…

  homikus, czwartek, 28 Lut 2008 #

 3. Zaraz sprawdzę sobie, bo mam podpiętą tam domenę :)

  OSKAr, czwartek, 28 Lut 2008 #

 4. eh… ale jak zwykle uruchomili to tylko dla nowych domen w google aps :( powoli zaczyna mnie drażnić taka polityka google…

  ephp.pl, czwartek, 28 Lut 2008 #

 5. Już jest dla starych ;-)

  OSKAr, piątek, 29 Lut 2008 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów