Google przejęło Panoramio

 

Google właśnie poinformowało na swoim blogu o przejęciu Panoramio, serwisu pozwalającego dodawać w Google Earth do wybranych miejsc własne zdjęcia. No to już wiemy teraz kto będzie pomagał realizować usługę Street View w Google Maps :) Cały proces finalizacji transakcji ma potrwać do połowy czerwca br.

Pierwszy raz o Panoramio przeczytałem wczoraj w komentarzu Zambera, a dzisiaj już przejęcie przez Google :)

Wpis opublikowany 31 maja 2007
Tagi: , , , , , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Google przejęło Panoramio"

 1. Boję się otworzyć lodówkę…

  Aaben, czwartek, 31 Maj 2007 #

 2. Ha! Mów mi Prorok :P.

  Mam wrażenie, że G rozszerzy Panoramio jeszcze bardziej. Najbardziej realnie wygląda dodanie zdjęć miejsc na świecie do Google Image Search ;].

  Zamber, czwartek, 31 Maj 2007 #

 3. Widać Tomek, że mało korzystasz z Google Earth.

  Fajnie by było, gdyby wzbogacili obecne połączenie Google Earth i Picasa o Panoramio – dodawanie zdjęć byłoby wtedy banalnie proste.

  Yano, sobota, 2 Cze 2007 #

 4. Prawda Yano, prawda… Kilka razy się Earth bawiłem, jakoś wolę moje centrum sterowania Firefoksem i milion skrótów w pasku adresu, m.in. do Google Maps ;)

  Tomasz Topa, sobota, 2 Cze 2007 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
3000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów