Gdańsk – cities of love

 

Temat walentynkowy, ale dopiero wczoraj trafiłem na to nagranie w telewizji. Od 14 lutego na kanałach Discovery można oglądać taki 90-sekundowy spot promujący Gdańsk jako miasto miłości. Film opowiada o romansie Mikołaja Kopernika z Anną Schilling, z czasów gdy astronom przebywał w Gdańsku. Przy okazji wspomnę, że kilka dni temu obchodziliśmy 537. rocznicę urodzin Kopernika, co specjalnie uczciło miasto Toruń.


Oficjalna strona akcji: www.citiesoflove.eu.

Wpis opublikowany 28 lutego 2010
Tagi: , , , , ,
Kategorie: ciekawostki, miniblog, trójmiasto, video, wszystkie

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Gdańsk – cities of love"

  1. Motyw „miasta miłości” był już ćwiczony wiele razy w strategiach promocji. Problem polega na tym, że Gdańsk, chyba takiej strategii nie ma bo próbuje ciągnąć 10 srok za ogon.
    Z jednej strony stolica kultury, z drugiej ośrodek biznesowy, z trzeciej historia, z czwartej architektura, teraz „miasto miłości”. A gdzie tu jakakolwiek spójność i odzwierciedlenie tego w rzeczywistości?

    Mateusz Kurleto, środa, 3 Mar 2010 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów