Firefox 2.0 już we wtorek!

 

Amerykański PC Wolrd powołując sie na wypowiedź Christophear Bearda, wiceprezesa ds. produktów (Vice President of Products) z Mozilli, ogłasza, że ostateczna wersja przeglądarki Firefox 2.0 ukaże się 24 października 2006r., czyli już w najbliższy wtorek!

Ja już zaktualizowałem przeglądarkę do wersji 2.0 RC3 i muszę przyznać, że pracuje się na niej bardzo przyjemnie. Po pogrzebaniu w plikach konfiguracyjnych używanych przeze mnie pluginów (zmiana wartości maxversion na 2 z dotychczasowego 1.5) udało mi się uruchomić je wszystkie w nowej wersji Firefoksa i wszystko sprawuje się ślicznie – nie ma problemów ze stabilnością, wszystko działa w 100%.

Jeśli grupa AviaryPL będzie działać tak szybko jak zawsze, jest wielce prawdopodobne, że już we wtorek będziemy mogli pobrać pełną, polską wersję Firefoksa.

Wpis opublikowany 21 października 2006
Tagi: , , , , , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Firefox 2.0 już we wtorek!"

  1. cholipa – pewnie znowu będa zonki z wtyczkami;/

    ludwik, niedziela, 22 Paź 2006 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
3000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów