Era Tak Tak wprowadza (nie)limitowany internet w telefonie

 

 

W Tak Taku i Tak Tak Fonie surfuj w telefonie bez limitu danych za 9zł miesięcznie!

Internet na maxa bez obaw o koszty po raz pierwszy w Polsce!

Do czego służy: do swobodnego przeglądania WWW, korzystania z e-maila, nawigacji i portali społecznościowych bez obaw o koszty.

Tak Era reklamuje wprowadzoną dwa dni temu promocję dla swoich użytkowników usług pre-paid Tak Tak. 9zł miesięcznie za nielimitowany dostęp do sieci z pre-paidowej komórki? Brzmi super! Ale zanim pobiegniecie wypełniać wnioski o przeniesienie numeru lub zaczniecie przekładać karty SIM w Waszych smartphone’ach, zapoznajcie się dokładnie z regulaminem. O ile oferta może prezentować się dość ciekawie dla „niedzielnych klikaczy”, to osoby regularnie korzystające z mobilnego internetu mogą się po kilku dniach zdziwić.

Era TAK TAK internet w telefonie bez limitów

blueconnect max (bo tak dokładnie nazywa się ta oferta) jest wstępnie przewidziana najdłużej do końca wakacji (31.08.2010).

Prędkość maksymalna i ograniczenia

Maksymalna prędkość: 1 Mbps zarówno dla downloadu jak i uploadu, co jest zupełnie wystarczające do codziennego używania. Niestety ta prędkość może zostać znacznie ograniczona:

Operator zastrzega sobie prawo do ograniczenia maksymalnej dostępnej prędkości transmisji danych po przekroczeniu: 100 MB transferu danych w danym cyklu korzystania przez Klienta z Usługi trwającym 30 dni, rozpoczynającym się w dniu pobrania opłaty cyklicznej. Po wskazanym powyżej przekroczeniu transmisji danych Operatorowi będzie przysługiwać prawo do ograniczenia pasma transmisji w taki sposób, że nie będzie ono wyższe niż 16 kbit/sek. O zmianie parametrów Operator poinformuje Klienta SMS-em. W dniu pobrania kolejnej opłaty cyklicznej, następujacym po dniu ww. zmiany parametrów technicznych ograniczenie pasma transmisji danych, o którym mowa powyżej zostanie zniesione.

16 kbit/s to powrót do epoki internetu łupanego… Trzeba więc trochę się ograniczyć z tym swobodnym korzystaniem z WWW i portali społecznościowych, zwłaszcza tych, które przesyłają znaczne ilości danych (np. wideo). Bye bye YouTube.

Taryfikacja

W tym momencie istotne jest taktowanie według którego naliczana jest transmisja danych:

W ramach Usługi transmisja danych naliczana będzie za każde rozpoczęte 100kB, oddzielnie za dane wysyłane i odebrane na poziomie protokołu
internetowego (IP); 1kB=1024B. Po zakończeniu sesji lub o godz. 24:00 dane są zaokrąglane w górę, do pełnej jednostki taryfikacyjnej 100kB.

100kB to dość sporo, GaduAir wciąż niedoścignione przy taktowaniu co do 1 kilobajta.

Mini Compressor

Warto chyba też odnotować stosowaną przez Erę kompresję przesyłanych stron WWW – Mini Compressor – znaną użytkownikom Opery Mini. Z jednej strony oszczędność na transferze rzędu 60-70%, z drugiej strony jednak, jak pisał kiedyś Harnir, różne problemy z SSL. Kiedyś dorzucali jeszcze taki paskudny pasek z ikonkami, ciągle jest? Usługi kompresji oczywiście nie da się wyłączyć.

Nie jest to więc z pewnością usługa dla zaawansowanych użytkowników, którzy długo i namiętnie korzystają z mobilnego internetu. Jest to jednak szansa na pewną promocję mobilnego internetu wśród „zwykłych” użytkowników.

Jak aktywować blueconnect max

Aby aktywować usługę, wystarczy wysłać SMS o treści max na bezpłatny numer 8010.

Wpis opublikowany 21 maja 2010
Tagi: , , , ,
Kategorie: ciekawostki, Drobnym druczkiem, gsm, internet, wszystkie

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Era Tak Tak wprowadza (nie)limitowany internet w telefonie"

 1. No widzisz? Nawet nie zajrzałbym do regulaminu i pewnie korzystałbym do końca roku, a po sierpniu już by mi naliczali… I nawet by mnie nie poinformowali, zapewne…
  Dzięki, Tomek.

  Autor komentarza, piątek, 21 maj 2010 #

  • Dostałbyś radosnego SMSa z informacją o przycięciu prędkości po przekroczeniu transferu. O przedłużeniu o kolejny miesiąc pewnie też poinformują w momencie pobrania kolejnych 9zł z konta.

   A regulaminy warto czytać, zwłaszcza gdy w nazwie promocji pojawiają się słowa „za darmo” lub „bez limitu”.

   Autor komentarza, piątek, 21 maj 2010 #

  • Zapisałem ;)

   Autor komentarza, piątek, 21 maj 2010 #

 2. Ehm, 16kbit/s to… stanowcze przegięcie. Chociaż te 100MB za 9pln może i tak kusić niektórych – do zwykłego przeglądania stron powinno w zupełności na miesiąc wystarczyć. W moim abo, po sześciu latach umowy, dostałem 50MB (łał) za free, zmiana na 500MB – dopłata 50pln miesięcznie – kpina. No cóż, czas na lepsze czasy (:

  Autor komentarza, piątek, 21 maj 2010 #

 3. Właśnie przez takie „super hiper promocje” odszedłem z ery do mBankMobile.. co miesiąc mam 50MB for free

  Autor komentarza, piątek, 21 maj 2010 #

  • W wmbank mobile faktycznie za darmo ale 25mb miesiecznie, ale za to mozemy kupic 100mb za 5zl, za kolejne 5 – porownujac do oszustwa ery – mamy juz 200mb, czyli za 10zl miesiecznie 225mb pelnego transferu. Mysle,ze ta kolejna pseudopromocje mozna zglosic do UOKiK… byc moze powinna nazywac sie 100mb za 9zl zabezpieczone przed przekroczeniem, bo predkosc po blokadzie to naprawde jakas kpina

   Autor komentarza, piątek, 13 sie 2010 #

 4. To już chyba lepiej kupić w Play pakiet 500MiB za 15zł. Do telefonu (opera mini, poczta, rss itp) będzie w sam raz.

  Autor komentarza, piątek, 21 maj 2010 #

  • A te 500 mb jest na terenie całego kraju? Bł kiedyś play online ale działał tylko w niektórych miastach.

   Autor komentarza, sobota, 22 maj 2010 #

  • Niech oni ta promocje wsadza sobie.100 mb za 9Zl smieszne.To w play online za 19Zl daja 1 giga.

   Autor komentarza, sobota, 7 sie 2010 #

  • Play Online działa tam gdzie sygnał idzie z anten Playa, jeśli połączy się z Plusem to idzie poza pakietem.

   Autor komentarza, sobota, 22 maj 2010 #

 5. W One Play mam 100MB/5PLN i mi to spokojnie wystarcza na miesiąc.

  Autor komentarza, piątek, 21 maj 2010 #

 6. kB = kilobit a nie kilobajt :)

  Autor komentarza, sobota, 22 maj 2010 #

  • kb – 1000 bitów
   kB – 1000 bajtów
   KB – 1024 bajtów

   A w regulaminie zapisali „1 kB = 1024B”, co z geekowego punktu widzenia jest karygodną pomyłką :)

   Autor komentarza, sobota, 22 maj 2010 #

 7. Mnie jako informatyka uczyli, że 1kB to 1024 bajtów, a nie 1000…

  W informatyce kilo to nie 1000 ;)

  Autor komentarza, sobota, 22 maj 2010 #

  • To musieli Cię źle albo dawno uczuć :P W Polsce przyjmuje się, że małe k oznacza krotność dziesiętną, duże K krotność dwójkową. Aczkolwiek nie jest to standard, dlatego można przyjąć że kB = KB ale co ważne KB to nie Kb. Gdyż duże „B” to bajty, małe „b” to bity. W zasadzie, powinno się pisać KiB ale to się niestety nie przyjęło. Anglicy natomiast lubią pisać kbyte i kbit zamiast używać dużego i małego „b” stąd, dzisiaj 1 kb może znaczyć 1024 bajtów, 1000 bajtów, 1024 bitów, 1000 bitów.

   Autor komentarza, sobota, 22 maj 2010 #

 8. Rocznik 2006 – Wojskowa Akademia Techniczna.

  Na politechnice, też kilo, to 1024 i oznaczane kB=1024 bajtów

  Dziś pseudoinformatycy wymyślają nowe oznaczenia, bo na niczego innego nie umieją wymyślić, wiec zmieniają to co jest…

  Autor komentarza, sobota, 22 maj 2010 #

  • Autor komentarza, sobota, 22 maj 2010 #

  • troche za pozno

   Owszem w informatyce k = 1024 (od systemu binarnego), ale już np producenci dysków itp wielokrotności opisujące pojemność dysku (GB) biorą z systemu 10 stąd różne przekłamania.

   Era mogła użyć również sys 10, choć wątpię

   Autor komentarza, piątek, 18 lis 2011 #

 9. Pytanie jeszcze, jak będzie to 16 kbit działało. Jeśli równie nierówno, co kiedyś 32 kbit w TPSA po przekroczeniu limitu na Neostradzie, to lipa. Jeśli za to będzie to równe 16 kbit, na stałym poziomie, bez dziwnego działania to do komunikatorów może się to nadać…

  No i pytanie, czy faktycznie zamierzają korzystać z tego zapisu w stosunku do wszystkich przekraczających 100 MB, czy tylko do tych najbardziej przekraczających. Jeśli do wszystkich, to słaba oferta.

  Autor komentarza, sobota, 22 maj 2010 #

  • haha znam te 16 kbit z blueconnecta, po przekroczeniu limitu predkosc spada wlasnie do teoretycznych 16 kbit.

   do komunikatorow sie nadaje, ale ze stronami typu mail juz jest problem bo dziala toto skokowo (tj 16kbit / 8 kbit / 2 kbit / 0 / 0 / 16 kbit itd) i ogólnie lipa dajcie se spokoj z erą mam tam telefon i blueconnecta od dwoch lat prawie nie polecam nikomu, jedyne co maja dobre to abonamenty tel. jak sie powykłócasz w salonie.

   Autor komentarza, środa, 21 lip 2010 #

 10. I to mnie właśnie wpienia u każdego operatora komórkowego, a zwłaszcza u Ery – 100 kruczków i podchodów, a można było po prostu zrobić promocję 100mb/9zł i cześć. Obecnie mam pakiet 5mb/5zł więc to jest ogromny zysk ale przez takie akcje tylko firma traci na wizerunku. Chyba lepiej mieć lepszą opinię z normalną ofertą niż szarganą z super promocjami (z pozoru).

  Autor komentarza, sobota, 22 maj 2010 #

  • ale co tu wybrać ERA ma dobry zasięg w całym kraju Orange słaby zasięg nawet w domu w Katowicach mama moja ma na działce czeba z altany wychodzić i latać po ogrodzie żeby sygnał dobry złapać Plej drogie rozmowy jak dzwoni sie do innych operatorów a przeawarznia ludki są ERA i Oranż,,,,,,,,,ja mam ere i nigdzie nie mam problemy z zasięgiem,,,,,,,kidyś byłem a IDEI i był dobry zasięg a jak przejoł Orange to kąkletne dno

   Autor komentarza, poniedziałek, 3 sty 2011 #

 11. Ludzie a kto normlany ma ere>?? nie znam dosłownie nikogo oprucz jednej poje**banej baby

  Autor komentarza, sobota, 22 maj 2010 #

  • Ania nie jest poje****!

   Autor komentarza, czwartek, 22 lip 2010 #

 12. w Play pakiet 100mb to 5zł więc ten net od Ery to podpucha:P

  Autor komentarza, niedziela, 23 maj 2010 #

 13. Polecam mBank Mobile. Co miesiąc 50 MB za free rozliczane z dokładnością do 1 KB. Do tego bardzo tanie połączenia, 19 groszy / min także do Play :-)

  Autor komentarza, niedziela, 23 maj 2010 #

 14. W simplusie 500MB za 35zł i chyba nie ma nic lepszego bez umowy. Play i tak nie ma zasięgu na zadupiach

  Autor komentarza, niedziela, 23 maj 2010 #

 15. Usługę kompresji DA SIĘ wyłączyć – wystarczy zadzwonić do BOK :) Od razu wyłączyłem gdy włączyli jakiś rok temu chyba… Tragedia to była.

  Autor komentarza, niedziela, 23 maj 2010 #

 16. Orange Free na kartę ma znacznie lepszą ofertę, przy doładowaniu za 25 zł mamy do wykorzystania 1.25 GB. Zasięg porównywalny z Plusem. W mBank Mobile w taryfie Mobile możemy odpalać pakiety 100 MB za 5 zł. Znacznie taniej niż w Simplusie, a mBank działa w oparciu o infrastrukturę Plusa, więc jakość usług i zasięg identyczny. Pozdrawiam.

  Autor komentarza, niedziela, 23 maj 2010 #

  • Z tego, co pamiętam, to Orange w Polsce ma wręcz najlepszy zasięg…

   Autor komentarza, niedziela, 23 maj 2010 #

 17. To nie jest kruczek tylko bardzo dobra promocja dla posiadaczy internetowych/półinternetowych telefonów. Dzięki temu nie są nagle odcinani od netu i bzdurki typu komunikator czy pogoda nadal działają.
  Wegług mnie nie ma lepszej opcji niż tzw. lejek.
  Reklama rządzi się swoimi prawami, w Play pomija się kwestie zasięgu internetu, w Erze (chyba?) prześliźnięto się nad kwestią limitu pakietu danych. Ale za to zasięg jest przyzwoity.
  Kto normalny ma abo w Erze? Np. ja mam i nawet przedłużyłem umowę w zeszłym tygodniu na kolejne dwa lata. Cena, jakość, zasięg – moim zdaniem Era póki co jest najlepsza w dwóch parametrach, a w trzecim nie odbiega od reszty (poza Play, ale tam to tylko cena jest niezła)

  Autor komentarza, poniedziałek, 24 maj 2010 #

 18. Ja jestem w taktaku głównie z dwóch powodów: lenistwa (bo nie chce mi się przenosić numeru) i tego, że większość osób z którymi rozmawiam też ma erę.

  Ta oferta mimo tego ograniczenia to i tak ogromny przełom – dotychas w taktaku jedynym dostępnym pakietem było 5MB za 5zł… Ja się przełączyłem, zobaczymy co wymyślą po sierpniu.

  Autor komentarza, poniedziałek, 24 maj 2010 #

 19. Bandyty!

  Autor komentarza, środa, 26 maj 2010 #

 20. Najkrócej mówiąc 9zł za 100mb na miesiąc, a w Play mam za 5zł 100mb. Także dziękuję.

  Autor komentarza, czwartek, 27 maj 2010 #

 21. jasne, zawsze to jakiś krok na przód.
  Coraz więcej ludzi korzysta i będzie korzystać z netu w komórce więc operatorzy aby być konkurencyjny muszą wprowadzać coraz to lepsze promocje.
  Podobnie zresztą jak w przypadku netu mobilnego czy też stacjonarnego, bo i taki operatorzy komórkowi mają w swojej ofercie np. Freedom Orange, który całkiem dobrze się sprawdza. Też jestem ciekaw co Era wprowadzi później.

  Autor komentarza, czwartek, 27 maj 2010 #

 22. Hmm…

  Czy ten zapis „nie później niż do…” naprawdę oznacza, że później koniec ? Dziwnie to skonstruowane zdanie.

  Autor komentarza, sobota, 29 maj 2010 #

  • „W okresie od dnia 19.05.2010 roku do odwołania, jednak nie później niż do dnia 31.08.2010…”

   Dokładnie, promocja kończy się najpóźniej 31 sierpnia. Pozostaje mieć nadzieję, że użytkownicy Tak Taka przywitają wrzesień nową atrakcyjną ofertą.

   Autor komentarza, sobota, 29 maj 2010 #

 23. To będzie smutne jak nie przedłużą!

  Autor komentarza, sobota, 29 maj 2010 #

 24. Ja u siebie mam Heję i tam jest 2gr/100KB, więc 100MB = 20 pln, co – jak na opcję w telefonie – jest do zniesienia. Za to mobilnie, przez modem na kartę prepaid, Play ma imho najlepszą opcję.

  Autor komentarza, niedziela, 30 maj 2010 #

 25. Jak zwykle era kombinuje i to mocno. Obecnie najlepsza oferta jest w Orange i zapewne tam wkrótce przejdę ;)

  Autor komentarza, wtorek, 1 cze 2010 #

 26. w orange prepaid 100KB kosztuje 1 grosz

  Autor komentarza, wtorek, 1 cze 2010 #

  • Wow necik, dzięki za info :-)

   Autor komentarza, środa, 2 cze 2010 #

 27. net w orange, rzeczywiście jest dobry. Nie dawno widziałem w sieci takie zestawienie, raport operatorów komórkowych Era, Plus, Play i Orange
  którzy oferują internet mobilny. I z tego co pamiętam orange wygrało w kategorii netu dla biznesu. Trzeba poszukać. Ps. w sumie ten net stacjonarny co oferują ( freedom) też jest całkiem niezły, Era chyba też coś takiego ma swojej ofercie, ale nie wiem jak to się sprawdza u nich akurat.

  Autor komentarza, środa, 2 cze 2010 #

 28. Dodam, że te 1250 MB w Orange Free (w moim przypadku było to 1480MB przy 25 zł doładowaniu) ma się do wykorzystania przez miesiąc od doładowania, a niewykorzystane mega są doliczane przy kolejnym doładowaniu. Przynajmniej tak było jak doładowałem dokładnie miesiąc po poprzednim (10.05. – 10.06.); w sumie wyszło łącznie niecałe 2,5 GB (przy słuchaniu radia przez net i filmikach na YouTube). Więc jest nieźle :)

  Autor komentarza, sobota, 12 cze 2010 #

  • ja mam play za 45 zł na abonament i mam 10 GB miesięcznie i co ty na to

   Autor komentarza, piątek, 16 lip 2010 #

 29. w plusie za 35 zł jest1000mb i to jet najetaniej

  Autor komentarza, poniedziałek, 21 cze 2010 #

 30. A kiedy bede mial darmowy internet po wysłaniu sms-a

  Autor komentarza, wtorek, 29 cze 2010 #

 31. hmm… mi sie promocja podoba, ale wysłam tego sms i nic nie przychodzi. weszłam w interent sciagnelo kase… dziwne.
  poczekam jeszcze troche mam nadzieje ze mnie poinformuja jak mi sie ta oferta uruchomi.
  pozdrawiam.

  Autor komentarza, środa, 30 cze 2010 #

 32. Wszystko fajnie, tylko od poniedziałku 12.07.2010 w Kielcach nie działa GPRS i UMTS bo niby jest awaria, ale opłaty pakietowe za internet pobierają jak najbardziej. Na pytanie w Biurze Obsługi Klienta czy mają zamiar coś z tym zrobić (ewentualnie jakaś rekompensata w postaci limitu danych), pani mnie po prostu wyśmiała, autentycznie zaczęła się śmiać…Nie polecam, radze uciekać z tej firmy jak najdalej – OSZUŚCI!

  Autor komentarza, piątek, 16 lip 2010 #

 33. to kłamstw i oszustwo za 5 minut na internecie zeżarło mi 5 zł

  Prosze powiecie gdzie jest najlepszy internet może heya

  Autor komentarza, piątek, 16 lip 2010 #

 34. Zgłoś reklamację do Biura Obsługi, że Ci zżarło i podaj kwotę. Można przez maila złożyć. Mi zeżarło 30 zł i zgłosiłem i zwrócili. A później uaktywnili już poprawnie.

  Autor komentarza, piątek, 16 lip 2010 #

 35. Właśnie się dowiedziałem, że internet w Kielcach dla TakTaka nie działa (od 2 tygodni) i nie wiadomo kiedy będzie działał, co dziwne dla klientów abonamentowych wszystko działa. Taka promocja, wykup internet za 9 zł/ms a my ci go wyłączymy. Ostrzegam przed tą promocją, nie dajcie się naciągnąć. Omijajcie szerokim łukiem firmę ERA.

  Autor komentarza, piątek, 23 lip 2010 #

 36. aktywowałem ten szajs i teraz co miesiąc bierze ni 9 zeta
  a po 2 dniach wykozystałem 100 kb i ani na youtube ani na nk tylko wiki została jak to deaktywować

  Autor komentarza, niedziela, 8 sie 2010 #

  • Aby dezaktywować, trzeba:
   – zadzwonić na BOK *9602 i zlecić konsultantowi wyłączenie (opcja 0)
   – lub wyłączyć usługę w panelu na era.pl
   – lub skorzystać z Ekspressowego Menu *100# i tam odszukać usługę BlueConnect Max

   Autor komentarza, niedziela, 8 sie 2010 #

 37. wole pozostac w Orange Free tam za kazde doladowanie dostajesz darmowe mb np za głupie 5 zl doladowania az 180,5 mb za free ! ;) naprawde polecam ;>

  Autor komentarza, czwartek, 16 wrz 2010 #

 38. Ten internet to była jedna wielka pomyłka, miałem, używalem i jedyne co moge powiedzieć że kasę w błoto wyrzucilem. Mogłem lepiej net z Play wziąć z 50zł limit 4GB ale za to nie blokują transferu. Era jeszcze długo będzie się wlekła w ogonie pod względem netu mobilnego.

  Autor komentarza, sobota, 25 wrz 2010 #

 39. A jest jakaś oferta w orange na pakiet internetu na karte ??

  Autor komentarza, środa, 29 wrz 2010 #

 40. Czy ktoś wie jak działa ten gadżet ERY po przełożeniu karty SIM do modemu w laptopie? W regulaminie operator nie gwarantuje poprawności działanie, ale może ktoś próbował? I jak wyszło?

  Autor komentarza, piątek, 1 paź 2010 #

 41. jakim kodem można zlikwidować z tel. ” internet na maxa ” w sieci Era ??

  Autor komentarza, środa, 6 paź 2010 #

 42. Jakie muszę wysłać sms-a żeby na następny miesiąc nie aktualizowali internetu odp plis

  Autor komentarza, piątek, 29 paź 2010 #

 43. ten net to ściema :P

  Autor komentarza, piątek, 29 paź 2010 #

 44. Mama bluckoneta,który miał działać idealnie za granicą.Właśnie miał!Zabieram laptopa z sobą jak jadę do pracy do Niemiec,chociażby po to aby robić przelewy,z synen być na gg.Niestety w Bawarii,okolicach Austrii czy Holandii jest to niemożliwe.Proszę o podpowiedż jaki internet bezprzewodowy,współdziałający z laptopem,działały na terenie Niemiec

  Autor komentarza, wtorek, 2 lis 2010 #

  • Proponuję kupić starter regionowego operatora (o2, vodafone), bez żadnych umów tylko na doładowania, bo Polskie sieci nie dbają zbyt dobrze o klientów za granicą, poza klientami biznesowymi.

   Autor komentarza, wtorek, 2 lis 2010 #

  • Do korzystania z internetu w innych krajach zdecydowanie bardziej się opłaca zakup karty lokalnego operatora. Ewentualnie jeśli zatrzymujemy się często w tych samych miejscach, można sprawdzić czy nie ma tam dostępnych hot-spotów w jakiejś konkretnej sieci (lub tej samej firmy).

   Autor komentarza, wtorek, 2 lis 2010 #

 45. Odradzam. Serdecznie odradzam. Nie bierzcie tego shitu bo tylko stracicie kasę. Źródło? autopsja.

  Autor komentarza, czwartek, 2 gru 2010 #

 46. jak to wyłączyć ???
  Pomocy

  Autor komentarza, sobota, 4 gru 2010 #

 47. Proszę , powiedzcie mi wszystko o necie z orange. Słyszałam , że to dobra sieć , także chcę się zorientować , bo w erze zdzierają ;/. Chyba zmienię operatora.

  Autor komentarza, środa, 8 gru 2010 #

 48. ja mam ere i jestem zadowolony

  Autor komentarza, sobota, 18 gru 2010 #

 49. choc te 100Mb wyszlo mi po 4ech dniach

  Autor komentarza, sobota, 18 gru 2010 #

 50. jak to wyłâ€¢ączyc??

  Autor komentarza, środa, 5 sty 2011 #

 51. Jak wyłączyć ten pakiet ?

  Autor komentarza, sobota, 15 sty 2011 #

 52. Z okazji Dnia Dobroci dla Wszystkich, po raz tysięczny powtórzę:

  Aby dezaktywować pakiet, trzeba:
  – zadzwonić na BOK *9602 i zlecić konsultantowi wyłączenie (opcja 0)
  – lub wyłączyć usługę w panelu na era.pl
  – lub skorzystać z Ekspressowego Menu *100# i tam odszukać usługę BlueConnect Max

  Autor komentarza, sobota, 15 sty 2011 #

 53. 9,08 zł za internet na komórkę na 2 dni bez limitu danych najpierw mi wysłali sms cytuję: 6601 zmniejszyła się prędkość danych po wykorzystaniu Twojego ryczałtu; podkreślam ryczałt nie dane tak spekulanci z Ery próbują nas strzyc jak baranów, internet bez limitu danych, uruchomiony 29 marca 2011 godz14.00 dzisiaj tj. 1kwietnia dostaję komunikaty cytuje,, błąd w sieci”musiałem włączyć wifi ostrzegam każdego przed tym błędem, chcesz stracić daj biednym, tylko nie na konto Ery która niedługo się przechrzci sięT-Mobil z głupoty niewolnik EroMobila przez abonament w TakTak Fon ratuj się kto mądry COZANOSTRA mój numer 606 31 48 43

  Autor komentarza, piątek, 1 kw. 2011 #

 54. Nie polecam blueconekta, naprawdę… Play oferuje 1GB za około 25 zł ;)

  Autor komentarza, niedziela, 24 kw. 2011 #

 55. Da sie wyłączyć to zeby te sms się nie wysyłały bo mam to od marca albo stycznia i co miesiąc mi sie to wysyła a niechce tracić kasy jak tego jusz nie używam

  Autor komentarza, czwartek, 30 cze 2011 #

 56. a jesli ktos by sie rozmyslil to co ma zrobic zey z tej slugi zrezygnowac.?

  Autor komentarza, piątek, 8 lip 2011 #

 57. lol wyslalem smsa czekam juz 4 dzien.. i nic ile mozna czekac??

  Autor komentarza, czwartek, 28 lip 2011 #

 58. co za lipa w orange free na katre mamy 1giga na start startowka kosztuje 20 zdeta

  Autor komentarza, sobota, 30 lip 2011 #

 59. Witam.
  Dlaczego nie wszedłem na tę stronę wcześniej!!
  Teraz żałuję, bo wtedy nie zakupił bym tego gówna w T-molile, tzn blueconnect-a 8GB za 60zł i teraz żałuję.
  Chodzi kiepsko, z miesiąca na m-c coraz gorzej. W umowie mam prędkośc 7,2MB a w praktyce jak dochodzi do 1MB to sukces. No chyba że w nocy. Dodatkowo po przekroczeniu limitu danych wskazana w regulaminie prędkośc 16 kBit/sek to abstrakcja!!! Nie do osiągnięcia!!!
  Nie polecam blueconnect nikomu!!!

  Autor komentarza, czwartek, 8 mar 2012 #

 60. Maksymalna prędkość, którą oferuje T-mobile w HSDPA to 7,2 Mb/s. Nie MB/s. 1 MB/s = 8 Mb/s.
  Mylisz jednostki. :)

  Autor komentarza, piątek, 9 mar 2012 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

   kosiarka spalinowa

   kosiarki rodzaj kosiarka spalinowa sprawdź nasze niskie ceny przeczytaj opinie użytkowników i zamów wybrany przez siebie produkt
Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 1000 sklepów