ENEMEF – Noc z Misiem i Rysiem

 

ENEMEF: Noc z Misiem i Rysiem to plejada gwiazd polskiego kina – Stanisław Tym, Stanisław Bareja, Krzysztof Kowalewski, Janusz Gajos, Bożena Dykiel, Wiesław Gołas, Janusz Rewiński, Zofia Merle, Krystyna Janda, Marek Kondrat, a nawet Marek Piwowski i Jan Himilsbach! To premierowy pokaz Rysia i trzy kultowe filmy sprzed lat, które śmieszyły wówczas – i śmieszą teraz. To noc kultowa, której przegapić nie może żaden szanujący się kinoman – w końcu to jedyna okazja, żeby zobaczyć Misia w kinie, na dużym ekranie! Wreszcie, dzięki muzyce i darmowemu poczęstunkowi klimat tego ENEMEFu zapamiętasz na długo!

Enemef - plakat

Już 16 lutego w Gdyni będzie dość ciekawie się zapowiadający nocny maraton filmowy:

  • „Ryś”
  • „Miś”
  • „Co mi zrobisz jak mnie złapiesz”
  • „Brunet wieczorową porą”

Start 23:30 i śmiech do bladego rana. Wybiera się ktoś może? :)

Uwaga, ponieważ „klient w krawacie to klient mniej awanturujący się”, można wziąć udział w tym ENEMEFie tylko pod warunkiem, że założy się krawat. Niezależnie od płci, wszyscy muszą przyjść w krawatach!

Wpis opublikowany 10 lutego 2007
Tagi: , , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "ENEMEF – Noc z Misiem i Rysiem"

  1. Ja bym poszla… :)

    Nanas, poniedziałek, 12 Lut 2007 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
3000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów