Darmowe rozmowy jeszcze taniej?

 

Takie rzeczy, to tylko w Plusie :)

Fragment reklamy z dzisiejszego „Metra”:

Darmowe taniej?

Dzięki superobniżkom w Mixie za darmowe rozmowy z wybranym numerem zapłacisz 90% mniej, a wszystkie wszystkomające telefony na kartę oraz markowe akcesoria znajdziesz w nowych, superniskich cenach.

Mix. Najlepsze telefony na kartę za złotówkę.

No jak nic wynika z tego, że potaniały darmowe rozmowy! Obniżanie cen darmowych rozmów i to aż o 90% to już chyba stosowanie cen dumpingowych i powinien się tym zająć stosowny urząd ds. uczciwej konkurencji ;)

Wpis opublikowany 19 stycznia 2007
Tagi: , , , , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Darmowe rozmowy jeszcze taniej?"

 1. Lol, jeszcze trochę i będą dawać telefony za 1 gr.* !!!

  *)Cenę należy pomnożyć przez 100.000

  Autor komentarza, piątek, 19 sty 2007 #

 2. Ciekawe kto za tą reklame dostanie po uszach?? Jednak jest to bład :)

  Autor komentarza, niedziela, 21 sty 2007 #

 3. W tym samym numerze Metra jest artykuł o jednej sympatycznej kapeli muzycznej, gdzie zarówno w tekście jak i podpisie na zdjęciu pomylona jest nazwa – zamiast Zakaz Wyprzedzania jest Zatrzymywania – ech Metro, bez komentarza.

  Autor komentarza, niedziela, 21 sty 2007 #

 4. PS. Jasne że błąd – „dzięki superobniżkom za dodatkowe godziny rozmów w abonamencie i w ofercie Mix zapłacisz teraz 90 procent mniej (…)” tak jest na ulotkach Plusa ;)

  Autor komentarza, niedziela, 21 sty 2007 #

 5. Hehe, mamy tu w zasadzie dwie sprawy:

  a) Zakaz Wyprzedzania / Zatrzymywania – ot pomyłka, zdarza się najlepszym (http://www.room-303.com/blog/2007/01/04/same-konkursy#comment-5892 ;))

  b) Błąd na reklamie prasowej… który w zasadzie nie jest błędem. W polityce się to teraz „skrót myślowy” nazywa :)

  Oczywiście pod pojęciem „Darmowe rozmowy” kryje się „Promocja Darmowy Numer”. Normalnie w Mix możemy wybrać jeden numer w sieci Plus i za 10zł brutto z góry opłacić wszystkie rozmowy z tym numerem w danym miesiącu. 90% taniej, czyli teraz tylko za 1zł brutto.

  Oferta o której wspomniał Jerzyk to inna bajka, do której pewnie też się znajdzie stosowna reklama z babolem :)

  Co nie zmienia faktu, że na podstawie przytoczonej w poście reklamy, Urząd Ochrony Konsumentów mógłby wszcząć postępowanie w sprawie wprowadzania klientów w błąd ;) Zarówno świadome wprowadzanie klientów w błąd jak i reklamowanie rzeczy oczywistych („darmowe rozmowy jeszcze taniej”) jest czynem podpadającym pod miano nieuczciwej konkurencji :)

  Autor komentarza, poniedziałek, 22 sty 2007 #

 6. Zaraz, czy tam nie jest czasem napisane „Mixie”? O ile mi wiadomo, to wyrazy zakończone na „x” mają trochę inną formę przy odmianie.

  A jeśli już o wprowadzaniu w błąd mowa – czy będę mógł pozwać Plusa, gdy we „wszystkomającym telefonie” nie znajdę zlewozmywaka? :]

  Autor komentarza, wtorek, 23 sty 2007 #

 7. @Yano: skoro oferują darmowe rzeczy o 90% taniej i reklamują to jako „Wielka Wyprz” to i „Mixie” zamiast „Miksie” („Mix-ie”? O tej porze sam już zgłupiałem…) przejdzie :)

  Tak, o zlewozmywak można się kłócić. Podobnie jak o „płaskocienkie” telefony, które w rzeczywistości są „cienkopłaskie”… :)

  Autor komentarza, wtorek, 23 sty 2007 #

 8. dobre te promocje. ale i takczasami plus oszukyje. mam tel motorole i gowno z tego mam chociaz to taki fajny telefonik pozdro papa

  Autor komentarza, poniedziałek, 5 lut 2007 #

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 1000 sklepów