Co można robić 2 razy częściej, 2 razy więcej? Konkurs HP

 

Dopiero co pisałem, że nie będę jurorem w konkursach organizowanych na blogu, a tu mnie zaproszono do jury w konkursie „Co można robić 2 razy częściej, 2 razy więcej?” HP i Gadżetomanii. Konkurs poza blogiem, więc się zgodziłem :)

Zasady konkursu są proste: należy przygotować max. 60-sekundowy spot w którym padnie odpowiedź na pytanie: Co można robić 2 razy częściej, 2 razy więcej?.

Oczywiście w spocie musi pojawić się jakieś nawiązanie do tuszów oraz drukarek z serii HP Ink Advantage, widz musi się dowiedzieć, że „dzięki tanim oryginalnym tuszom HP do drukarek HP Ink Advantage można drukować dwa razy więcej, dwa razy częściej„.

Trochę szczegółów:

Etap pierwszy: 25.07 – 21.08

Nakręcony dowolną techniką spot należy umieścić na YouTube. Klip musi zaczynać się
od tytułu konkursu, czyli „Co można robić 2 razy częściej, 2 razy więcej?”. Następnie link do wrzuconego filmiku należy przesłać na adres fan@edelman.com. W mailu dodajemy numer kontaktowy.

W skład jury konkursu wchodzi 7 blogerów, którzy mieli do czynienia z drukarkami HP. Wszystkie filmiki nadesłane do konkursu będą oglądali: Radek Biernat, Kasia Welka (ściszcie głośniki przed kliknięciem), Kuba Kaźmierczyk, Grzegorz Płóciniak, Kuba Urbańczyk no i oczywiście ja ;) Dodatkowo w jury zasiądzie Marek Maruszczak jako przedstawiciel Gadżetomanii.

Etap drugi: 24-26.08

Głosowanie internautów – wspomniane 10 najlepszych zgłoszeń trafia na profil HP Polska na Facebooku. O kolejności na podium decyduje liczba lajków.

Nagrody

 • 1 miejsce: urządzenie drukujące HP Ink Advantage eAIO oraz 1500 PLN
 • 2. miejsce: urządzenie drukujące HP Ink Advantage eAIO oraz 1000 PLN
 • 3. miejsce: urządzenie drukujące HP Ink Advantage eAIO
 • miejsca 4-6: urządzenie drukujące HP Deskjet Ink Advantage AIO
 • miejsca 7-10: torby HP

Regulamin konkursu dostępny na stronach Gadżetomanii.

Wpis opublikowany 27 lipca 2011
Tagi: , ,
Kategorie: Inne, komercyjne, konkursy, miniblog, wszystkie

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Co można robić 2 razy częściej, 2 razy więcej? Konkurs HP"

 1. Chcę się tylko upewnić w jednej kwestii – czy ta informacja o tanich tuszach może być powiedziana własnymi słowami, czy trzeba zawrzeć to zdanie dokładnie w takiej formie? I czy można wspomnieć tylko o tanich tuszach do HP, czy trzeba nawiązać konkretnie do „Ink Advantage”?

  Autor komentarza, czwartek, 28 lip 2011 #

  • W regulaminie jest „jeden z przykładów, uwzględnionych w konkursowym spocie, musi dotyczyć urządzeń drukujących i tuszów z serii HP Ink Advantage i informować, że „dzięki tanim oryginalnym tuszom HP do drukarek HP Ink Advantage można drukować dwa razy więcej, dwa razy częściej”.”

   Autor komentarza, czwartek, 28 lip 2011 #

  • @Janie – tak, wiem. Dokładnie to samo wyczytałem w regulaminie :) Pytałem jednak o interpretację tego punktu :)

   Autor komentarza, czwartek, 28 lip 2011 #

  • Raczej nie będzie trzeba tego kopiować wprost i można użyć własnych słów. Natomiast „jeden z przykładów musi dotyczyć urządzeń drukujących i tuszów z serii HP Ink Advantage” sugeruje, że to raczej powinno dotyczyć tuszu właśnie tej serii :)

   To jeden z pierwszych filmików, które zostały zaprezentowane przez HP Polska, więc raczej spełnia kryteria :) http://www.youtube.com/watch?v=vWGOoCGXm10

   Autor komentarza, czwartek, 28 lip 2011 #

  • Ten filmik widziałem już wczoraj :) Ale spoko – już mam pomysł, jak to rozegrać ;)

   Autor komentarza, czwartek, 28 lip 2011 #

  • Cześć Łukasz, tak jak wspomniał Tomek, to, jak wyrazisz że możesz „drukować 2 razy więcej dzięki HP Ink Advantage” zalećy tylko od ciebie. To możesz napisać albo pokazać w dowolny sposób. Oprócz tego rzecz jasna , smiało możesz rzucić masę innych potrzeb ;) byle w 60 sekund ;) Daj znać w razie innych pytań

   Autor komentarza, wtorek, 2 sie 2011 #

 2. Warto się zakręcić w temacie bo drukarka naprawdę dobra, tania w eksploatacji a ten bonus finansowy to dodatkowy bodziec. Jedyny problem to dobry pomysł. Nakręcić można byle czym.

  Autor komentarza, piątek, 5 sie 2011 #

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 1000 sklepów