Blipuj przez komórkę! Blip Mobile: m.blip.pl

 

Link do wersji „mocno alpha-0.01-unstable” dostałem od Kodza 29 lipca, jeszcze tego samego dnia został wysłany pierwszy feedback. W poniedziałek rano pojawiła się kolejna wersja testowa, o niebo lepsza, lżejsza. Wczoraj wieczorem oficjalnie zaprezentowano Mobilnego Blipa – m.blip.pl.

Mamy w zasadzie wszystko co potrzebne do korzystania z serwisu w warunkach bojowych – kokpit pozwalający odczytywać wiadomości od znajomych, podgląd ich kokpitów, możliwość wysyłania nowych blipów… Na dobry początek wystarczy.

Wpis opublikowany 5 sierpnia 2008
Tagi: , , , ,
Kategorie: blip, gsm, internet

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Blipuj przez komórkę! Blip Mobile: m.blip.pl"

  1. Może przynajmniej na iphonie będę więcej pisał na blipie i ludzie nie będą mnie szturchać :) Ale to na razie czekamy na niego ;P

    OSKAr, wtorek, 5 Sie 2008 #

  2. Ja w poniedziałek kupilem sobie iphona. Super sprawa polecam Blip!!!

    Tomek Rywa, piątek, 20 Lut 2009 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
3000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów