Adsense Notifier

 

Wczoraj dorwałem świetne rozszerzenie do przeglądarki Mozilla Firefox, które umożliwia podgląd naszych zarobków w systemie Google AdSense. Maleństwo siedzi sobie cichutko w systemowym zasobniku i co 20 minut łączy się z serwerami Google i podaje nam stan naszego konta.

Cudeńko to nazywa się AdSense Notifier. Znajdujący się obecnie w rozwojowej wersji 0.8 plugin zajmuje niespełna 40 kilobajtów i współpracuje z przeglądarką Firefox od wersji 0.9 do najnowszych.

AdSense Notifier Screen

Jak widać na powyższym zrzucie ekranu, prezentowana jest sama esencja informacji. Tu w przykładzie mamy akurat wyniki dla bieżącego dnia, 3 pozycje oznaczające odpowiednio ilość odwiedzin, ilość kliknięć i zarobioną kwotę.

Oczywiście wszystkie opcje wyświetlania można dostosować. Jeśli chcemy, możemy sobie wyświetlać dane zarówno z programów „AdSense dla treści”, „AdSense dla wyszukiwania” jak i „Skierowania”, możemy również oglądać bieżące dane dotyczące CTR czy CPM. Możemy wyświetlać dane z dnia dzisiejszego, ostatniego tygodnia, ostatniego miesiąca czy nawet napawać się sumą wyników z całej naszej działalności w programie reklamowym Google. Możemy również oczywiście zmienić odstęp czasu pomiędzy sprawdzaniem nowych danych.

Jak dla mnie, plugin jest genialny w swojej prostocie.

Wpis opublikowany 12 maja 2006
Tagi: , , , , , , ,
Kategorie: wszystkie

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Adsense Notifier"

 1. a to nie jest przzypadkiem "rozszerzeniem" a nie "pluginem" ? :>

  Autor komentarza, piątek, 12 maj 2006 #

 2. ano, bardzo fajna wtyczka. Ju? ją kiedyś chyba widzia?em – coś mi sie kojarzy jakiś screen. anyway, wtyczka do moich "niebagatelnych" zarobków jest nieprzydatna ;)

  Autor komentarza, piątek, 12 maj 2006 #

 3. A ja kiedys uzywalem tej wtyczki, ale cos mi sie sypala (jakies glupoty czasami pokazywala), to ja wyrzucilem. Mozliwe, ze byla to jakas starsza wersja wtyczki… – nie pamietam ;)

  Autor komentarza, piątek, 12 maj 2006 #

 4. A dla mnie adsense, to gra nie warta swieczki, mam dosyc pokazne forum, a przychodow z tego zadnych nie bylo… poprostu google nie potrafilo umiescic odpowiednich reklam. Ja na tym malo zarobilem, a jak uzytkownicy klikali w bannery po to by podreperowac fundusz forum, to Google sie przyczepilo i po sprawie bylo… w google adsense mozna zarobic, jesli jest sie google. Chociaz ostatnio google chyba musialo odszkodowanie zaplacic…

  Autor komentarza, piątek, 12 maj 2006 #

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 1000 sklepów