Adobe Creative Cloud – premiera on-line

 

24 kwietnia o godzinie 17:00 będzie można uczestniczyć on-line w premierowym polskim pokazie usługi Adobe Creative Cloud oraz najnowszej wersji pakietu Creative Suite 6.

W skrócie: powstała platforma „w chmurze” do współdzielenia projektów, dedykowana właśnie materiałom graficznym przygotowanym w programach Adobe. Synchronizacja plików pomiędzy urządzeniami to jedno, ciekawsza wydaje mi się funkcja prezentacji efektów klientowi.

Adobe pragnie inspirować i umożliwiać nieskrępowaną swobodę twórczą. Dlatego z przyjemnością informujemy o premierze nowej usługi Adobe Creative Cloud. Projektanci, fotografowie, twórcy stron internetowych oraz wideo mogą od dziś w pełni korzystać ze swojego potencjału. Teraz masz szansę realizować nawet najśmielsze pomysły – niezależnie od tego, kiedy i gdzie poczujesz inspirację. Zawsze Ci pomożemy.

Prezentacja w najbliższy wtorek, 24 kwietnia, godzina 17:00, na stronach Adobe.

Wpis opublikowany 20 kwietnia 2012
Tagi: , , ,
Kategorie: Adobe, miniblog, wszystkie

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Adobe Creative Cloud – premiera on-line"

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów