A w plecaku… mam.lap.topa.pl ;)

 

Futomaki mnie zaprosił do kolejnej blogowej zabawy, więc odpowiadam :) Tym razem wychodzimy od hasła „pokaż co masz w plecaku, a powiem Ci kim jesteś” :). W naturze występuję z czarno-czarnym plecakiem Baggio RollSack Rapid, czarno-czarną torbą laptopówką markin no-name lub czarno-czarną teczką na dokumenty (coś jak tutaj). A co się w nich kryje…?

 • Laptopa noszę ze sobą tylko wtedy, kiedy mi będzie naprawdę potrzebny.
 • Obowiązkowo pendrive. Bardzo często się przydaje.
 • Druga bateria, zestaw słuchawkowy, czasem też i ładowarka do mojej Motorolki E1000. Lubię słuchać muzyki czy pograć na telefonie podczas dłuższej podróży przez miasto (mam Tetrisa, Monopoly i Wormsy :)), więc taki zestaw ratunkowy się przydaje
 • Obowiązkowo coś do czytania. Od poniedziałku do środy jest to zwykle bieżący numer „Wprost”, w czasie drogi na uczelnię zwykle mam też „Metro” i inne bezpłatne dzienniki.
 • Kiedyś gdy częściej biegałem po domach jako serwisant-helpdesk w plecaku walał się też obowiązkowo wkrętak krzyżak, woreczek śrubek, zestaw płytek z antywirusami, Linuksy odpalane z płytki, dyskietki/płyty startowe do Windowsa, zapasowy kabel do zasilacza, taśma IDE, przejściówki USB->PS/2 i takie tam różne duperele ;)

A chciałbym, żeby przy następnej rundce tej gry do spisu dołączył np. aparat Panasonic Lumix FZ-8. Miałem ten aparat w łapie przez 3 dni i bardzo przyjemnie mi się z nim pracowało :) Ale 1200zł to jednak spory wydatek… Gdyby się znalazł jakiś sponsor, to przypominam, że można się tu zareklamować via AdSense lub Text-Link-Ads.com – teraz nawet $100 na linki w prezencie :-)

A co w swoim nowym plecaku nosi Klisiu? ;) No to od razu imiennik :) Swoim zestawem narzędzi może się też pochwalić w wolnej chwili Daniel. A co może mieć u siebie grafik i dziennikarz? :)

Wpis opublikowany 10 września 2007
Tagi: , , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "A w plecaku… mam.lap.topa.pl ;)"

 1. Hehe, ale sobie tracków nabiłeś ;);)

  Autor komentarza, poniedziałek, 10 wrz 2007 #

 2. Z ciekawości wpisałem ten adres z tytułu wpisu – spodziewałem się 404, a tu niespodzianka. :)

  Autor komentarza, poniedziałek, 10 wrz 2007 #

 3. Hehe, wiedziałem, że ktoś będzie próbował tam wchodzić ;)

  Autor komentarza, poniedziałek, 10 wrz 2007 #

 4. Tak a propos FZ-8, na dniach będę sprzedawał FZ-5 (różnica niewielka), ale za to z bogatym wyposażeniem, szczegóły wkrótce na stronie.

  Pozdro

  Autor komentarza, wtorek, 11 wrz 2007 #

 5. Witam, jak się w przenoszeniu spisuje ten Amilo ? Mój V2055 jest w stanie rozkładu ;) Co prawda nie jest przenoszony sporadycznie, tylko bardzo często (od kilku miesięcy codziennie, w torbie na laptopa, lub w plecaku i w piance case logic na laptopa). Daje mu jeszcze max. 12 mc życia. :)

  Autor komentarza, środa, 8 paź 2008 #

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 1000 sklepów