29 lutego: Google Developer Hackathon

 

Jeśli ktoś będzie akurat 29 lutego w Mountain View w Kalifornii i będzie miał ochotę pokodzić trochę w JavaScript, niech weźmie pod pachę swojego laptopa i uda się do GooglePlex. W godzinach 14:00 – 17:30 i 18:00 – 22:00 odbędzie się maraton. Na warsztat zostaną wzięte API Google Gears, Google AJAX Search/Feeds, Google Gadgets i Google Maps.

Google will be holding a hackathon to get you started on our JavaScript APIs! We will be doing short introductions of the APIs and then breaking up into groups for coding and comraderie. There will be plenty of Google engineers present to ask questions and get help from. Bring your laptops and come hangout at Google. Food will be
provided.
There will also be prizes :)

Więcej informacji na blogu Google AJAX Search API i na grupie dyskusyjnej.

Wpis opublikowany 8 lutego 2008
Tagi: , , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "29 lutego: Google Developer Hackathon"

  1. Świetna sprawa. Szkoda, że tak daleko od Gdańska ;)

    matipl, piątek, 8 Lut 2008 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
3000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów