Wyjeżdżasz? Zostaw włączone komentarze :)

 

A po powrocie do domu nie poznasz swojego bloga ;) Pozdrowienia dla Piotra ;)

Na szybkiego spis tematów poruszonych w komciach na grin blogasku :)

 • Uzależnienie od netu (posty 1-30)
 • Riddle (31 – do końca ;))
 • Lans
 • LansRank (jednostka: g0)
 • Riddle
 • Blogująca forma sztucznej inteligencji
 • Internet, który tak naprawdę jest Riddlem :)
 • Wikipedia
 • Gorion ;)
 • Obsługa Joggera przy pomocy Jabbera: odczyt komentarzy i publikowanie wpisów przy częstotliwości 10 komentów na minutę :)
 • Film o Riddlu ;)
 • Mecz Polska – Słowacja (remis 2:2, gdyby ktoś przegapił, bo też czytał komenty :))
 • Kolejna fala lansu – Greyer ogłasza Erę LansRanku TM
 • mikroflame z serii Windows vs Linux vs Opera vs Firefox vs DRM vs Reszta Świata ;)
 • Ogłoszenie pierwszego Joggerowego Chata, którego nieświadomie postanowił hostować Piotr ;)

I tak dalej… i tak dalej…

Dobra, kończę pisanie o pierdołach i też się zabieram za pracowaniem nad podbiciem mojego LansRanku ;)

Wpis opublikowany 8 lutego 2007
Tagi: , , , , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Wyjeżdżasz? Zostaw włączone komentarze :)"

 1. To ja proponuję na początek tagi typu LansRank dodać do technorati, bo wedle plotek lansowanie tam ma się przenieść ;)

  Autor komentarza, czwartek, 8 lut 2007 #

 2. 727 komentarzy o niczym… Oto dlaczego dodawanie komentarzy via Jabber jest ZŁE :)

  Autor komentarza, piątek, 9 lut 2007 #

 3. Tomek, mam mały problem… w opcjach wordpressa jako default time format mam m-j-Y, jednak po napisaniu posta efekt jest np. taki: „February 9th, 2007”. Lamię coś? BTW chciałbym, abydata wyświetlana była w takim formacie jak twój.

  Autor komentarza, piątek, 9 lut 2007 #

 4. @Bellois: Już 732 :) 432,52 KB już się trochę ładuje… A zanim wczyta się cała strona, to już pewnie kilka kolejnych się pojawiło:)

  Ale z punktu widzenia psychologii czy socjologii, mamy bardzo ciekawy przypadek zachowania społeczności, nagłe zjednoczenie grona ludzi w jednej, słusznej sprawie :)

  @Aaben:
  W pliku template’u masz zapewne inne ustawienia. Szukaj linijki zawierającej coś pokroju: date(‚F jS, Y’) i zamień na np. date(‚d-m-Y’). Szczegóły: http://pl.php.net/date

  Autor komentarza, piątek, 9 lut 2007 #

 5. To chyba troszkę kiepsko, że oryginalny template do wordpressa 2.1 ma taką niespodziankę – niby format daty predefiniowalny, ale i tak trzeba go ręcznie wklepywać.

  Autor komentarza, piątek, 9 lut 2007 #

 6. @Aaben: Skórki w WordPressie to temat na inną porę ;)

  Niestety, czasem trzeba podłubać w kodzie, nie da rady wszystkiego w konfigu/langpacku załatwić.

  Autor komentarza, piątek, 9 lut 2007 #

 7. Starczy offtopica…
  …jeżeli jest możliwość konfiguracji daty, w administracji, która nie działa, to jest to błąd.

  Autor komentarza, sobota, 10 lut 2007 #

 8. który jest w naprawie. Straty te są rozmaite, w zależności od tego, do jakich celów użytkowane było auto. Najogromniejsze są wtedy, gdy uszkodzeniu ulegnie pojazd służbowy lub umożliwiający działalność gospodarczą. Szkoda utraconych korzyści będzie większa w kazusie piekarza, który codziennie rozwozi wytwarzane przez siebie wypiek, niż w przypadku osoby, która używa auta do dowożenia dzieci do budy, sprawiania zakupów itp. Auto zastępcze przysługuje zarówno w przypadku szkody rzeczywistej, jak i szkody utraconych korzyści. Użytkujesz z niego do chwili, gdy twoje własne zostanie naprawione.
  Wyjechałeś z basenu i nie dojechałeś do obiektu. Z tobą wszystko dobrze, niemniej jednak twoje pojzad nie nadaje się do dalszej jazdy lub nadaje się, ale wymaga naprawy. Masz wykupione obowiązkowe ubezpieczenie i z tego urzędu przysługuje ci dzierżawa auta zastępczego z oc sprawcy. Zobacz jak uzyskać <a href=https://autozastpcze.wordpress.com/feed Co mówi ustawa? Prawo mówi, że nie potrzebujesz dodatkowo wykupywać takiej alternatywy. Auto zastępcze przysługuje tobie z mocy samego zabezpieczenia, a konkretnie z tego, czym jest strata w sensie prawnym. Kodeks prawne rozróżniają dwa typy szkód. Początkowa, to strata rzeczywista, czyli po prostu ocena, w jakim naruszeniu uległo majątek – w tym wypadku pojazd. Drugie znaczenie terminu „szkoda” jest w wyższym stopniu zagmatwane. Chodzi mianowicie o szkodę utraconych korzyści. Utracone korzyści, to szkody spowodowane brakiem ewentualności użytkowania z pojazdu, który jest w naprawie. Straty te są różnorodne, w zależności od tego, do jakich celów wykorzystywane było auto. Najogromniejsze są wtedy, gdy uszkodzeniu ulegnie auto służbowy lub umożliwiający działalność gospodarczą. Szkoda utraconych korzyści będzie większa w przypadku piekarza, który na co dzień rozwozi wytwarzane przez siebie wypiek, niż w w wypadku osoby, która używa auta do dowożenia dzieci do szkoły, robienia zakupów itp. Auto zastępcze przysługuje również w przypadku szkody rzeczywistej, jak i szkody utraconych korzyści. Używasz z niego do chwili, gdy twoje prywatne zostanie naprawione.

  Autor komentarza, wtorek, 10 mar 2015 #

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 1000 sklepów