W te gierki sobie ostatnio pogrywam na Androidzie

 

Długo nie grałem w nic na telefonie poza okazjonalną partyjką w jakąś odmianę Jewels, ale niedawny wyjazd do Warszawy (2x6h w Polskim Busie) i leniwy weekend zaowocował przeglądem Marketu i spędzeniem kilku godzin na prostej rozrywce.

Pewnie nie są to super nowości, unikalne pomysły i nie wykorzystują pewnie w pełni 2-rdzeniowego procesora, ale… do pogrania w podróży albo na kanapie w leniwe popołudnie niezłe. Mi przypadły do gustu :)

Skoki 2012 (darmowa lub ~ 7 PLN)

Skacz, skacz, jak Adam Małysz… czy kto to tam teraz jest najlepszym skoczkiem :) W 10-lat po wydaniu kultowego Deluxe Ski Jump, kiedy to wszyscy w domach i w biurach grali „w Małysza” na swoich pierwszych Pentiumach, pojawiła się całkiem przyjemna pozycja na urządzenia mobilne. Gra Skoki 2012 występuje zarówno w wersji darmowej, jak i płatnej – za około 7 zł.

Skoki 2012

Obsługa żyroskopem nie nadaje się do gry w podróży, ale na szczęście jest alternatywne sterowanie. Dość szybko można opanować technikę lotu i już przy pierwszym sezonie zdobyłem mistrzostwo świata na normalnym poziomie trudności ;) Przyjemne dla oka, wciągające, a z mamuciej skoczni się leci i leeeciiii…

Cartoon Wars (darmowa)

Toon Warz

Cartoon Wars to gra w stylu The Wars, które kiedyś opisywałem. Szturm na zamek przeciwnika przy pomocy armii StickManów wyposażonych w różne narzędzia zagłady. Mnie wciągnęła możliwość upgrade’owania poszczególnych jednostek, więc gram w kolejne plansze po kilka razy żeby nabić więcej punktów na kolejne dozbrojenia :)

Heaven & Hell (darmowa)

HeavenHell

Odwieczna walka dobra ze złem to motyw przewodni gry Heaven & Hell, tu w formie okrągłych lub kanciastych aniołków i diabełków. Ot kolejna gra logiczna z ładną grafiką.

Kapsle (darmowa)

Kapsle

O rany, jak ja dawno w nic takiego nie grałem. Caps to przeniesienie gry w kapsle, w które grało się kiedyś tradycyjnie „off-line”. Trzeba wybić kapsle przeciwnika poza stół. Proste, chociaż te 54 stoły się szybko „kończą”.

Wasze propozycje

W przyszłym tygodniu chyba znowu będę musiał jechać do Warszawy… czyli znowu przydadzą mi się jakieś proste gierki dla zabicia czasu :) Liczę na Wasze sugestie.

» Zobacz dodatkowe ilustracje do wpisu «

 

Wpis opublikowany 14 marca 2012
Tagi: , , , ,
Kategorie: android, ciekawostki, Gry, gsm, software, wszystkie

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "W te gierki sobie ostatnio pogrywam na Androidzie"

 1. wszystko od Kairosoft https://play.google.com/store/apps/developer?id=Kairosoft+Co.,Ltd jak się zacznie to trudno skończyć. a do tego dungeon raid https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fireflame.dungeonraid

  Autor komentarza, środa, 14 mar 2012 #

 2. Doodle Jump – rewelacja:) A dla rozgrywki w dwie osoby – 2 Players Reactor.

  Autor komentarza, czwartek, 15 mar 2012 #

  • O, właśnie – 2 Players Reactor jest super. Aktualizowane to to jeszcze jest?

   Autor komentarza, czwartek, 15 mar 2012 #

 3. Triple Town. Wsiąkłem w to ostatnio.

  Autor komentarza, czwartek, 15 mar 2012 #

 4. Apline boarder lite :) air control lite :) jewellust :) tower defense jakis :P penguin toss :) paper toss :) i chess :) ewentualnie air hockey i abduction, a do tego czytanie komiksow garfielda (sa do tego aplikacje) polecam :)

  Autor komentarza, piątek, 16 mar 2012 #

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 1000 sklepów