Obwodnica Północna Aglomeracji Trójmiejskiej Pe eL

 

Obwodnica Północna jest planowana od lat. Alternatywna droga pomiędzy Gdynią a Redą jest potrzeba i wiedzą o tym wszyscy, którzy próbowali kiedyś w godzinach popołudniowego szczytu przedostać samochodem z Gdyni do np. Wejherowa. I dobrze, że sobie o niej przypomniano i coś zaczęto w tym temacie działać, nie mam nic przeciwko.

… ale chciałbym się dowiedzieć, kto wpadł na pomysł odpalenia strony projektu pod adresem www.obwodnicapolnocnaaglomeracjitrojmiejskiej.pl :)

Wpis opublikowany 15 stycznia 2009
Tagi: , , , ,
Kategorie: ciekawostki, domeny, rotfl, trójmiasto

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Obwodnica Północna Aglomeracji Trójmiejskiej Pe eL"

 1. Generalnie chyba w fazie budowy jest strona, bo poza mapami nie za bardzo tam coś jest. A droga się przyda tylko nigdzie nie jest powiedziane, że będzie połączenie z obecną obwodnicą.

  PS. A tam jest taka fajna asfaltowa ścieżka rowera wśród pól, a po wybudowaniu obwodnicy to już nie będzie tak fajnie :(

  sparhawk, czwartek, 15 Sty 2009 #

 2. Dobry materiał o Obwodnicy jest też na MMTrójmiasto: http://www.mmtrojmiasto.pl/4312/2009/1/15/

  Droga ma się rozpoczynać w okolicach wylotu z obwodnicy na Chyloni. W najlepszym przypadku przebudują dobrze skrzyżowanie z Morską i pociągnął od niej jakąś dobrą drogę.

  Idealnym rozwiązaniem byłaby estakada nad Morską, ale to już jest zadanie dla Supermana…

  Tomasz Topa, piątek, 16 Sty 2009 #

 3. Może u rejestratora domen jest jakaś zniżka zależna od długości nazwy domeny?
  Albo może nasza-obwodnica.pl była już zajęta?

  Tomasz Tybulewicz, piątek, 16 Sty 2009 #

 4. A wiesz, że jeśli wziąć pod uwagę wszystkie protesty za/przeciwko budowie tego typu dróg szybkiego ruchu na terenie całego kraju, to zrobienie serwisu nasza-obwodnica.pl byłoby wręcz genialnym pomysłem? :)

  Tomasz Topa, piątek, 16 Sty 2009 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów