Nowy portal informacyjny TVN24 w poniedziałek

 

Na stronie TVN24.pl pojawiła się informacja, że w poniedziałek 19 marca 2007 w samo południe ruszy nowy portal informacyjny. Do tego czasu na obecnej stronie jest aktywny tylko broadcast audio. Jako regularny widz tej stacji jestem bardzo ciekawy jaki będzie efekt końcowy. W poniedziałek chyba znowu urwę się wcześniej i około 13:30 będę już oglądał nową stronę:)

TVN24

Wpis opublikowany 17 marca 2007
Tagi:
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Nowy portal informacyjny TVN24 w poniedziałek"

 1. patrząc na rozmazany design w tle zapowiada się całkeim fajnie… czuje, że portal mi sie spodoba, choć zobaczymy, jaka bedzie treść :)

  Autor komentarza, sobota, 17 mar 2007 #

 2. Pierwszy raz spodobało mi się okienko pop-up :-)

  patrząc na rozmazany design w tle zapowiada się całkeim fajnie…

  W tle, o ile się nie mylę, jest stary design… :)

  Autor komentarza, sobota, 17 mar 2007 #

 3. Tak, to jest stary design :) Pop-up faktycznie śmiechowo zrobiony, chociaż na początku było spore zdziwienie – „reklama? tutaj?”

  Autor komentarza, sobota, 17 mar 2007 #

 4. ogladam was codziennie, jesteßcie super.
  Tylko wy jesteßcie prawdziwá telewizja publiczná
  a teraz nie oderwe sie juz od komputera

  Pozdrawiam

  Autor komentarza, poniedziałek, 19 mar 2007 #

 5. Spodziewam się że wasz portal- nie będzie taki jak w Wirtualnej Polsce. Opinie pisane i opluwane PIS- idą bez moderatora- zaś opinie wyrażane , żle o PO i SLD nie są dopuszczane do druku. TVN – jest skrajnie lewicową telewizją-stronniczą -subiektywną. Nie jestem ani za PISEM ani za lewicą i chciałabym aby co dobre zauważano w PIS jak i na lewicy.Skłonność macie do zapraszanie ludzi {krzykaczy} bo oni są medialni i ośmieszają rząd .Szkodliwa telewizja dla młodzieży i dzieci -brak autorytetów ….Rząd nieudaczny ,ministrowie głupi.księża pedofile-upadek kompletny brak wzorców.Pozostają wzory to- anorektyczki dla dziewcząt a dla chłopców młodzież złota w pięknych samochodach za którymi stoja tatusiowie z grubymi portfelami -dorobieni na cwaniactwie i ukladach.Taka jest prawda o waszej stacji.Rozumię że popierają was wam podobni, nie chcąc utracić tego dorobku. Jednak prawda jest taka ,że zawsze jest was mniej niż ludzi normalnych borykających sie z każdym dniem. co kłóci się z waszymi sondazami -które robicie między sobą wspólnie siebie wielbiących i popierających.

  Autor komentarza, poniedziałek, 19 mar 2007 #

 6. Zycze aby bylo tak dobrze w portalu, jak w telewizorze.

  Autor komentarza, poniedziałek, 19 mar 2007 #

 7. Mogłabym napisać w odpowiedzi nauczycielce co myślę o telewizji „trwam”ale po co ,wystarczy że jej nie oglądam, nie dzwonie do nich, nie wysyłam listów ani wsparcia.
  Może zbyt mało we mnie jadu?

  Autor komentarza, poniedziałek, 19 mar 2007 #

 8. Rozumię p. Architekta -sam się przyznaje kim jest i jak sie ma -powodzenia.Wstrzymam sie od komentarza dalszego.Nadmienię że radia Trwam nie oglądam ani nie noszę moherowego beretu-jestem poprostu zwykłą obywatelką tego kraju.

  Autor komentarza, poniedziałek, 19 mar 2007 #

 9. WOW!
  Ten Orwell niby taki geniusz i najwiekszay prorok, a TEGO nie przewidzial byl !! (ci on)
  No bo w jego krainie, Wielkiemu ( i co oczywiste… STARSZEMU ) Bratu prole
  nie musieli placic za indokrtynerstwo i plucie w twarz.

  Zycie przesroslo nawet … Wolka!

  PS poza tym protestuje przeciwko LPRowi i jego zbrodniczym aluzjom
  co do pochodzenia.. Goldsteina

  Kris

  Autor komentarza, poniedziałek, 19 mar 2007 #

 10. No ale na Parade to chyba nie wypadaloby nie ruszyc d*** , nie ?

  PzDrKRIS

  Autor komentarza, poniedziałek, 19 mar 2007 #

 11. Nie no, polityczno-ideologicznej krucjaty to ja tu nie chcę :)

  Cokolwiek by nie mówić, każdy redaktor przenosi do swojej pracy jakieś swoje poglądy, przekonania, sympatie itp. – również te polityczne.

  Zadaniem mediów JEST krytykowanie rządu – jakikolwiek by on nie był (czytaj: z jakichkolwiek partii by się nie składał). Podobnie z różnymi organizacjami, a taką niewątpliwie jest również Kościół. Czemu? Bo konstruktywna krytyka i wytykanie nieprawidłowości służy poprawie sytuacji. Powinno mobilizować do cięższej pracy. A że niektórzy zamiast przyjąć krytykę i rozpocząć poprawę brną dalej w swoim i doszukują się wszędzie spisków przeciwko nim? Cóż…

  Jeszcze słówko w kontekście wypowiedzi: „TVN jest skrajnie lewicową telewizją”. Nie każdy kto krytykuje działalność partii określających się jako „prawicowe” jest od razu ze skrajnej lewicy! Nic nie jest tylko biało lub tylko czarne – tak głupi twór jak komputer daje nam 2^32 kolorów ;) (chociaż niektórzy niedawno się odgrażali, że „nikt nam nie wmówi, że czarne jest czarne, a białe jest białe” ;))

  Autor komentarza, poniedziałek, 19 mar 2007 #

 12. Witam serdecznie a tak na marginesie do Pani nauczycielki nie pisze się ROZUMIę tylko rozumiem popelnila Pani ten sam bląd dwa razy. Nie wiem czego Pani uczy ale odsylam do slownika…

  Autor komentarza, poniedziałek, 19 mar 2007 #

 13. wspaniały program

  Autor komentarza, poniedziałek, 19 mar 2007 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

   detektyw bialystok

   Jeśli potrzebujesz pomocy detektywa w Białystoku lub okolicach, skontaktuj się z Agencją Detektywistyczną. Oferujemy szeroki zakres usług detektywistycznych, od
   detektyw-agencja.pl
Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 1000 sklepów