Koloropeutyka Plus GSM, czyli kolejna genialna reklama w WP

 

Wirtualna Polska mnie coraz bardziej zadziwia jeśli chodzi o dopuszczane na stronę główną reklamy. Coraz bardziej jestem przekonany do tego, że obecny wzrost przychodów z reklam, w dłuższym okresie odbije się drastycznym spadkiem liczby użytkowników znudzonych (wkurzonych?) natrętnymi i agresywnymi formami reklam. Po ostatniej reklamie Play, dzisiaj szkodliwą dla zdrowia koloropeutykę zafundował nam Plus GSM.

Reklama w najmodniejszym ostatnio formacie Interstitial zaczyna się od pojawienia się na ekranie trzech pęknięć, z których zaczyna sączyć się czerwona ciecz (krew?)

Koloropeutyka1

Ciecz zaczyna powolutku wypełniać cały ekran…

Koloropeutyka2

A obciążenie procesora znowu rośnie… :)

Koloropeutyka3

Na końcu oczywiście pojawia się telefonik, logo plusa i informacja o najnowszej ofercie: Koloropeutyka

A FEEE! Coraz bardziej się skłaniam do tego, żeby olać zupełnie te nasze portale… czy ktoś widział, żeby np. na stronie głównej Yahoo! pojawiały się tak inwazyjne reklamy?

Wpis opublikowany 17 marca 2007
Tagi: , , , , ,
Kategorie: Bez kategorii

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Koloropeutyka Plus GSM, czyli kolejna genialna reklama w WP"

 1. Coraz bardziej się skłaniam do tego, żeby olać zupełnie te nasze portale…

  no to może TVN24, o którym sam ostatnio pisałeś

  Autor komentarza, sobota, 17 mar 2007 #

 2. U mnie szczesliwie ani w przypadku Play ani Plusa te reklamy nie pojawiaja sie : ) Adblock Plus daje rade ^^

  Autor komentarza, sobota, 17 mar 2007 #

 3. @Ludwik: TVN24 u mnie nadaje z TV, gdy to tylko możliwe, jeśli tylko ich serwis będzie równie dobrze zrobiony, to mogą liczyć na moją lojalność :)

  A powiem szczerze, że o takich userów warto powalczyć. Fakt, że nie znoszę takich syfiastych reklam, które mnie atakują co chwila i w życiu nie skorzystam z oferty z takiego bannera, ale za to jestem skłonny zapłacić za dostęp do interesujących mnie treści w serwie.

  Co do serwisów newsowych – zaglądam od czasu do czasu na WP/Onet, ale coraz częściej korzystam też z Google News – odpowiednia personalizacja i mam newsy o Polsce na stronie głównej.

  Autor komentarza, sobota, 17 mar 2007 #

 4. Nie lepiej zainstalować AdBlock’a?

  Autor komentarza, sobota, 17 mar 2007 #

 5. @Adriano:
  Zastosowanie AdBlocka spowoduje, że może mi umknąć wiele ciekawych tematów, na które można coś napisać:)

  A tak serio – nie mam nic przeciwko reklamie jako takiej. Prowadzę kilka serwisów i wiem, że tylko dzięki niej można utrzymać serwis i siebie.

  Szukając różnych rzeczy zdarza mi się skorzystać z reklamy, żeby trafić bezpośrednio do producenta lub sklepu – reklama jest dobrą rzeczą, kiedy jest przydatna. Wycinanie całości jest więc też więc w pewnym stopniu negatywne dla mnie.

  Autor komentarza, sobota, 17 mar 2007 #

 6. Ja używam AdBlocka właśnie z uwagi na formę reklamy. Być może kiedyś portale oraz reklamodawcy się obudzą, a jeśli nie to nie zamierzam ich wzbogacać na takiej formie reklam. Gdyby było można zablokowałbym tylko pop-upy, itp.

  Autor komentarza, niedziela, 18 mar 2007 #

 7. ja nie pamiętam kiedy byłem ostatnio na jakimś ogólnopolskim portalu jak wp, onet czy interia.
  czytam same RSSy + regionalny portal

  Autor komentarza, poniedziałek, 19 mar 2007 #

 8. Albo rozwiązaniem są portale mobile, na razie są WOLNE od reklam – w przypadku WP: http://mobile.wp.pl a Onetu http://lajt.onet.pl ,
  a w przypadku technologi IT: http://wap.proline.pl

  Autor komentarza, sobota, 12 maj 2007 #

 9. Reklamy owszem ale tylko te nieinwazyjne np. od google, którego mój adblock plus pomija. I jak taka strona się znajdzie co mi się podoba i nie ma inwazyjnych reklam wtedy dostaje zielone światło na ich wyświetlanie. W innym przypadku jest zwyczajny ban na reklamy. Rozumiem że nawet wyświetlanie reklam daje jakieś fundusze dla twórcy/ów strony więc w pewien sposób mobilizuje go/ich do pracy ale np. te reklamy na wp są cięte po całości. Ileż można?

  Autor komentarza, niedziela, 2 mar 2008 #

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 1000 sklepów