USA Trip: Upper Antelope Canyon

10 września 2011 roku, Upper Antelope Canyon leżącym w Arizonie na terenach plemienia Navajo.

Ponieważ do kanionu można wchodzić tylko z przewodnikiem, wykupiliśmy wycieczkę w Page, AZ. W tej samej miejscowości mieliśmy zarezerwowany hotel, gdzie nocowaliśmy poprzedzającej nocy.

Ponieważ był z nami jeden zapalony fotograf, zapisaliśmy się wszyscy na wycieczkę dla fotografów. Jest o blisko godzinę dłuższa, przewodnik wskazuje najlepsze miejsca do robienia zdjęć i pilnuje żeby inne wycieczki nie wchodziły kadr. No i naturalnie wszyscy posiadacze bardziej profesjonalnych aparatów ze statywami byli wszędzie wpuszczani w pierwszej kolejności :)

Kanion jest super i moje zdjęcia na pewno nie oddają nawet w drobnej części bogactwa. Byliśmy na miejscu idealnie w południe, przez większość czasu słońce idealnie współpracowało i wspaniale prześwitywało przez wszystkie szczeliny.

Wszystkie fotki ustrzelone aparatem Samsung NX11 wypożyczonym na wyjazd od Samsung Polska.

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów