USA Trip: New York, Manhattan

25-26 oraz 31 września 2011 Nowy Jork – miasto, które nigdy nie śpi.

Osobno wydzieliłem zdjęcia z Central Parku, Empire State Building, Grand Central Terminal czy Stauty Wolności, a tu zostały zdjęcia z samego Manhattanu.

Mieszkaliśmy w hotelu St James – w samym sercu Manhattanu, rzut beretem od Rockefeller Center, dwie przecznice od Times Squre.

Wszystko w Nowym Jorku jest wielkie, zatłoczone i zakorkowane. I drogie. I wielkie. Zdecydowanie wielkie. A żeby dojechać do tych wielkich rzeczy trzeba się przedrzeć przez korki. Błędne koło :)

Przejazdy przez wszystkie mosty i tunele są dość drogie. Dojazd do Manhattanu w jedną stronę kosztuje więcej niż przejazd kilkudziesięciu kilometrów płatną autostradą w Pensylwanii.

Wszystkie fotki ustrzelone aparatem Samsung NX11 wypożyczonym na wyjazd od Samsung Polska.

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów