Festiwal Eurowizja 05

 

Bodaj w dzisiejszym dzienniku Metro, który przeglądałem w autobusie, była krótka wzmianka o Eurowizji. Autor pastwił się nad biednym festiwalem, wyzywając go od „tandety i kiczu”. IMHO słusznie zresztą :) 90% piosenek tam prezentowanych jest grane na jedną nutę… No i wybranie rdzennie polskiego przedstawiciela… „Ivan i Delfin” nie popisali się zbytnio swoimi zawodzeniami – nie weszli do finału. Poprzednicy („Ich Troje”, „Blue Cafe”) też sobie średnio radzili.

Ci, których cokolwiek obchodzi ten festiwal (i to niekoniecznie w charakterze jedynego programu bez reklam w TV), powinni już tylko krzyczeć „Edytko wróć!”… Tylko nie śpiewaj już hymnu ;)

Wpis opublikowany 16 września 2005
Tagi: , , ,
Kategorie: offline, prywata, wszystkie

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "Festiwal Eurowizja 05"

  1. doda

    jaki zespół zaprezentuje Polskę , czwartek, 5 Sty 2006 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów