4% populacji oszukiwało przy tym labiryncie

 

Spryciarze - labirynt bez wyjścia

Spryciarze.pl regularnie reklamują się na stronach gazeta.pl. I za każdym razem wykorzystują największy możliwy format reklamy, przez co nie sposób ich nie zauważyć. I ściemniają w tych reklamach, spryciarze jedni ;)

Na marginesie – ten wpis jest testem minibloga. Nie powinien pojawić się w głównym RSS. Jeśli się jednak pojawił – oups, sorry :)

Wpis opublikowany 5 grudnia 2009
Tagi: ,
Kategorie: miniblog, reklama

Zobacz również:

Komentarze do wpisu "4% populacji oszukiwało przy tym labiryncie"

 1. Nie pojawił się ;-)
  A co do nowej kategorii to przydałaby się na nią jakaś stosowna kolumna w widocznym miejscu, która wyświetlałaby przykładowo 5 ostatnich wpisów z Minibloga.

  Paolo, sobota, 5 Gru 2009 #

 2. Będzie, będzie. To dopiero pierwszy testowy wpis żeby sprawdzić działanie. Aż się boję pytać jak Ty upatrzyłeś ten wpis… Tzn. wiem jak, ale nie sądziłem, tak zaglądacie :)

  Tomasz Topa, sobota, 5 Gru 2009 #

  • Tomek wszystko widać w ostatnich wpisach i na głównej (tomasz.topa.pl) ;D

   Paolo, niedziela, 6 Gru 2009 #

 3. ściema nie ma wyjścia z labiryntu !

  Integralny, sobota, 5 Gru 2009 #

 4. hmm czyli , że 4% populacji kłamie? zaledwie? czy o co chodzi? ogólnie strasznie ciekawy początek notki i … bum gdzie jest reszta? :(

  Martin88, poniedziałek, 7 Gru 2009 #

 5. Ja też upatrzyłem ten wpis, a w RSS póki co się nie pojawił…co wygrałem?;)

  MrCichy, poniedziałek, 7 Gru 2009 #

 6. Za ten właśnie labirynt zostaliśmy zaskarżeni do Rady Etyki Reklamy. Skarga została oddalona: http://www.radareklamy.org/uchwala,217.html

  Michał Szczerba, wtorek, 6 Kwi 2010 #

Najnowsze posty:


Najnowsze komentarze:

koko: Czesc wszystkim, a ja mam pytanie, mieszkam w uk i zalozylem pay pala,2 dni temu dokonalem tranzakcji i zaplacilem z... więcej »

Meh: Witam, Patrząc na recenzje w Amazon UK, ta nawigacja jest cieniutka. Jak jest z gubieniem sygnału GPS? Bo na to... więcej »

janusz walecki: Kupiłem Router Netgear N600 WNDR3700v2 w celu wykonania domowej sieci Wi-fi. Obecnie korzystam z modemu... więcej »

Robisz zakupy w internecie?
Pomagaj ZA DARMO przy okazji
4000 organizacji społecznych i ponad 900 sklepów